Půjčka 600 tisíc korun na zaplacení insolvence bez zástavy

Hledám půjčku 600 tisíc korun na zaplacení insolvence. Mám dluhy z podnikání kvůli COVIDu. Momentálně pracuji v zaměstnání na dobu neurčitou a mám čistou mzdu 38 000 Kč. Potřebuji půjčku na několik roků, bez zástavy. Vyšší úroky akceptuji.

Během uplynulých dvou roků, jsem se kvůli COVIDu dostala do finančních problémů. Musela jsem ukončit podnikání. Protože jsem podnikala jako OSVČ, tak musím všechny dluhy zaplatit, a nikdo mi nic neodpustí.

Snažila jsem se to nějakou dobu řešit, ale je to nezvladatelné. Začaly mi exekuce, atd. Takže jsem si požádala o insolvenční řešení. Počítala jsem s tím, že na to padnou všechny úspory, a že budu muset delší dobu splácet, a budu mít jen minimální příjem.

Netušila jsem ale, že mi budou chtít vzít i dům, který jsem před rokem darovala dceři, aby měla kde bydlet i s rodinou. Nemovitost je už kompletně převedena, ale insolvenční správce, chce darovací smlouvu zrušit a dům prodat v dražbě.

Potřeboval bych půjčit asi 600 tisíc korun, abych mohla zaplatit všechny dluhy a ukončit insolvenci. Půjčku bych vám pak splácela podle toho, jak bychom se domluvili.

Po ukončení podnikání, jsem v podstatě ihned nastoupila do zaměstnání. Momentálně tam už pracuji skoro rok a mám smlouvu na dobu neurčitou.

Můj čistý měsíční příjem je cca 38 000 Kč. Z výplaty tedy mohu platit i poměrně vysokou splátku. Pokud by to snad nestačilo, tak jsem domluvená s dcerou, že by mi případně něco přidala.

Nevím, kam se obrátit. Tím, že už jsem v insolvenci, tak mi nikde půjčku dát nechtějí. Já ale chci insolvenci vyřešit (ukončit).

Nevlastním momentálně žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Bylo by ale možné, aby mi za půjčku případně ručila dcera, které jsem darovala dům.

Pokud je mi někdo schopný půjčit 600 000 Kč na nějakou rozumnou dobu (několik roků), kterou bych mohla splácet měsíčními splátkami, tak se mi prosím ozvěte.

Docela hodně to spěchá, na vyřešení nemám moc dlouhou dobu. Jinak opravdu hrozí zabavení toho domu, kde bydlí dcera. A potom dražba. Tomu se chci za každou cenu vyhnout. I když budu muset platit vysoké úroky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou