Půjčka 150 000 Kč pro Slováka, který žije a pracuje v ČR

Prosím o poskytnutí nebankovní nebo soukromé půjčky do 150 000 Kč. Potřebuji půjčku pro Slováky, co žijí a pracují v ČR, ale nemají zde trvalý pobyt (zatím jen přechodný). Chtěl bych konsolidovat svoje aktuální půjčky, abych si snížil měsíční splátky úvěrů.

Měl bych zájem, o sjednání nějaké nebankovní nebo soukromé půjčky do 150 000 Kč, na měsíční splátky. Hledám nějakou půjčku, která má alespoň trochu rozumné podmínky, a která by byla i pro cizince, kteří žijí a pracují v ČR.

Jsem Slovák a už nějakou dobu žiju a pracuju tady v České republice. Mám tady stabilní práci, bydlení, přítelkyni, a mám v plánu zde zůstat. Zatím mám ale jen přechodný pobyt. Trvalý pobyt mi dají až za 3 roky.

Mám nyní několik menších půjček. Nic moc velkého, ale chtěl bych si je „sloučit“ do jedné. Ty půjčky co mám, bych chtěl doplatit jednorázovou splátkou. A potom už splácet jen jednu půjčku, posílat jen jednu splátku měsíčně.

Zkoušel jsem se poptávat na nějakou možnost konsolidace. Nebo si alespoň vzít úvěr od banky. Ale vypadá to, že pro Slováky tady není nic k dispozici, pokud potřebujete nějakou větší sumu. Půjčí mi jen pár tisíc, a to mi moc nepomůže. Na Slovensku mi zase nepůjčí, protože tam nepracuji a nemám v SR žádné příjmy.

Pokud by mi někdo byl schopný nabídnout nějakou nebankovní půjčku, nebo klidně i od nějakého soukromníka, který půjčuje peníze, tak bych byl moc rád.

Nepotřebuji ale nějakou krátkodobou půjčku na směnku nebo něco takového. Chtěl bych sehnat nějaký standardní úvěr, kde se platí pravidelná měsíční splátka, alespoň na 3 – 4 roky. Tak abych mohl splácet jen nějakou rozumnou měsíční částku.

V ČR už nějakou dobu pracuji. Mám normálně smlouvu (žádná černota). Asi před půl rokem jsem měnil zaměstnání, ale mohu vše doložit. Mohu vám ukázat výplatní pásky, nebo něco jiného, co si řeknete. Příjem mám, splácet mohu.

Nemám ani žádné velké dluhy – jen pár menších půjček, které jsem si postupně nabral na různé výdaje. Platím ale momentálně docela dost vysoké měsíční splátky, a chtěl bych to nějak „optimalizovat“ – snížit měsíční splátku na maximálně 4 – 5 tisíc korun.

Celkem bych potřeboval půjčit 150 000 Kč. Většinu (cca 120 tisíc) bych rovnou použil na doplacení těch dalších půjček. Zbytek bych si chtěl nechat jako rezervu na nějaké nečekané výdaje.

Pokud je někdo schopný poskytnout peníze i pro Slováka, co má v ČR jen přechodný pobyt, a nemůže dát nic do zástavy, tak se mi prosím ozvěte. Určitě se nějak domluvíme. Za jakoukoli odpověď vám předem moc děkuji.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou