Půjčka 200 000 Kč na auto – měsíční splátka do 10 000 Kč (bez doložení příjmů)

Poptávám půjčku do 200 000 Kč, na nákup nového (ojetého) auta. Potřebuji půjčku, bez dokládání příjmů. Peníze bych splácel měsíční splátkou do 10 000 Kč. Splácel bych 30 měsíců (zaplatím 50% navíc). Akceptuji jakékoliv rozumné nabídky.
Zajímám se o možnost získání půjčky, na zakoupení nějakého solidního, ojetého automobilu. Rád bych si půjčil částku do 200 000 Kč, kterou bych celou použil pouze na financování nového auta. Půjčku bych chtěl splácet formou pravidelných měsíčních splátek.

Hledám nějakou možnost, jak získat peníze na nákup ojetého auta (nějakou nebankovní nebo soukromou půjčku, nebo i nějakou formu leasingu na ojeté auto, bez dokládání příjmů).

Moje staré auto, mi „odešlo do věčných lovišť“. A já nutně potřebuji dopravní prostředek, kvůli práci. Potřebuji tedy urychleně koupit nové auto (resp. nějaké další ojeté auto, ale ve slušném stavu, aby zase několik roků vydrželo).

Vzhledem k současné situaci (vysoká inflace, zdražování, a před tím COVID), nemám bohužel žádné velké finanční rezervy, a tak bych chtěl zakoupení automobilu financovat prostřednictvím půjčky.

Mám to ale bohužel trochu složitější. Z určitých důvodů, které tady nechci rozepisovat (klidně ale vysvětlím osobně), momentálně nemám žádný doložitelný příjem, kromě sociálních dávek. Takže potřebuji sehnat nějakou půjčku, bez dokládání příjmů.

Příjem ale pochopitelně mám, a není zrovna nízký. Mám práci, kde mi platí peníze na ruku, bez papírů. Je to tak pro všechny zúčastněné jednoduší. Takto pracuji už několik roků, a nikdy s tím nebyly žádné problémy. Kvůli práci, ale nutně potřebuji auto.

Pokud by mi někdo pomohl půjčit 200 tisíc korun (nebo alespoň poradit, kde by se dal sehnat úvěr na tuto částku – bez doložení příjmů), pak bych to velmi ocenil.

Nabízím, že půjčku budu splácet měsíční splátkou do 10 000 Kč. To si ze svého příjmu mohu bez problémů dovolit. Nestřílím to jen tak „od boku“. Vím, co si mohu ze svého příjmu dovolit platit.

Asi před rokem jsem takto doplatil jinou půjčku, kterou jsem měl na nějaké věci do domácnosti, a tam jsem splácel podobnou částku. Splácet umím, nejsem žádný neplatič. Neumím už ale moc šetřit, abych měl nějaké větší finanční rezervy.

Zaplatil bych takto 30 splátek (splácel bych 2,5 roku). Vracel bych vám tedy celkem 300 000 Kč (tj. navýšení 50%). O konkrétních podmínkách, se ale pochopitelně můžeme pobavit osobně – toto je pouze můj návrh, jsem ochotný akceptovat jakékoliv „rozumné“ podmínky. Určitě se nějak domluvíme.

Pokud je někdo schopný nabídnout půjčku do 200 000 Kč s rozumnými podmínkami, tak se mi určitě ozvěte. Jsem z Ostravy, ale nemám problém přijet někam jinam po ČR. Můžeme se případně setkat někde na půli cesty, nebo mohu přijet až k vám domů/do kanceláře.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou