Půjčka 200 000 Kč v hotovosti na konsolidaci dluhů bez registrů

Potřebuji pomoc s nebankovní konsolidací dluhů. Mám několik půjček a jiných pohledávek, které nezvládám splácet. Chtěla bych půjčit 200 000 Kč v hotovosti na konsolidaci. Peníze potřebuji bez kontrolování registrů (mám záznam v registru).

Moc bych potřebovala pomoc, se získáním půjčky v hotovosti, v hodnotě do 200 000 Kč. Byla jsem hloupá a důvěřivá a ručila jsem za půjčku známému. On mi peníze nevrátil a mě zůstaly jen dluhy. Chci to celé nějak vyřešit, chtěla bych všechny dluhy konsolidovat, formou půjčky. Následně bych vám pak platila pravidelnou měsíční splátku.

Dostala jsem se hodně prekérní situace, i kdy uznávám, že to bylo především mojí naivitou a blbostí. Původně jsem ručila za půjčku svému kamarádovi (teda myslela jsem si, že je to kamarád, ale skutečnost byla jiná). Peníze nevrátil, nic nesplácel, s bankou nekomunikoval. Takže to banka hodila celé na mě.

Snažila jsem se ten úvěr nějakou dobu splácet, ale poslední rok to bylo složité. Během epidemie COVID, jsem přišla o práci, a najít něco slušného během epidemie, nebylo lehké. Postupně jsem se dostala do prodlení se splácením.

Chtěla jsem se vyhnout exekuci, a tak jsem si na splácení toho úvěru, půjčila peníze jinde. Tam ale platím velmi vysoký úrok a celé mi to přerůstá přes hlavu.

Nakonec jsem si chtěla najít nějakou rozumnou půjčku, ale naletěla jsem nějaké podvodnici, která mi slibovala zprostředkování výhodné půjčky od banky. Vzala si ode mne všechny údaje, s tím, že se o vše postará. A pak už se neozvala.

Po čase jsem zjistila, že si na moje jméno vzala další půjčku. Nahlásila jsem to všechno na policii, ale banku to nezajímá. Chtějí teď peníze po mně. S tím, že já se pak mám obrátit na soud a vymáhat to po té podvodnici.

Celé už mi to přerůstá přes hlavu, a chtěla bych to vše nějak vyřešit. Díky všem těmto problémům, mám negativní záznam v registrech dlužníků. V bance, ani jinde, kde nabízí rozumné podmínky, mi peníze nepůjčí.

Potřebovala bych najít nějakou solidní půjčku – 200 000 Kč v hotovosti, kterou bych mohla splácet prostřednictvím měsíčních splátek.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, mám už po zkušební době, a moje výplata je cca 30 000 Kč měsíčně. Mohla bych za půjčku platit měsíční splátku do 5000 Kč. Víc si vzhledem k nákladům na bydlení a živobytí nemohu momentálně dovolit. Zkouším ale najít ještě nějaký přivýdělek, abych měla více peněz. Pak bych případně mohla splácet i více.

Pokud je někdo schopný pomoci s konsolidací dluhů a půjčit mi částku 200 tisíc korun v hotovosti, bez placení poplatků předem nebo bez jiných podvodů, tak se mi prosím ozvěte.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou