Půjčka 70 000 Kč na zaplacení dluhů pro matku samoživitelku

Potřebovala bych půjčit 70 000 Kč na zaplacení nedoplatku za nájem, elektřinu a telefon. Také chci splatit tři malé, krátkodobé půjčky. Jsem matka samoživitelka. Mám tři děti a jsem na rodičovské. Brzy budu nastupovat do zaměstnání. Peníze bych chtěla splácet alespoň 2 – 3 roky.

Potřebovala bych půjčit 70 000 Kč na zaplacení různých menších dluhů, nedoplatků a jiných pohledávek. Ne vlastní vinou, jsem se bohužel dostala do situace, kdy se mi nakupily různé dluhy, a začíná mi to přerůstat přes hlavu. Ráda bych si půjčila cca 70 tisíc korun, abych to všechno poplatila, a pak splácela jen tuto jednu půjčku.

Jsem samoživitelka, mám 3 malé děti, a před nějakým časem, jsem se rozešla s bývalým partnerem. Byl to ošklivý rozchod, museli jsme od něj s dětmi doslova utéct. Musela jsem rychle najít nějaké bydlení a zařídit vše kolem.

Bohužel jsem byla doposud odkázána jen na rodičovský příspěvek a další dávky od státu. Z toho jsem sotva zvládala platit byt a jídlo pro mě a děti. Nezbývala mi ani koruna navíc.

Navíc se teď v poslední době všechno zdražilo, přišel mi vysoký nedoplatek za elektřinu a plyn a mě začaly naskakovat dluhy. Párkrát jsem si půjčila menší částku, na zaplacení nějakého nedoplatku, nebo na nájem. Ale tyhle malé půjčky, mají tak vysoké poplatky, že se to celé jen zhoršuje.

Dostala sem se do takové fáze že i když pořád jen něco splácím, tak mám čím dál tím větší dluhy, bez výhledu, že by se to nějak zlepšilo. Jsem psychicky zničena a naprosto na dně.

Potřebovala bych půjčit 70 000 Kč. Ty bych použila na zaplacení všech pohledávek, splatila bych všechno, co dlužím. Peníze bych potřebovala půjčit na delší dobu – určitě minimálně 2 – 3 roky.

Momentálně jsem ještě na rodičovské, ale za nedlouho už budu nastupovat do práce, a pak by to mělo být o něco lepší.

Nyní bych vám mohla splácet cca 2000 Kč měsíčně, až nastoupím do práce, tak by to mohlo být i o něco více. Pokud by mi někdo půjčit 70 tisíc korun, tak bych se to určitě pokusila splatit co nejrychleji.

Mám několik malých, krátkodobých půjček, a k tomu i nějaké nedoplatky za byt, elektřinu a telefon. Zatím je to ale jen pár týdnů po splatnosti. Nic z toho není exekuce.

Jsem slušná ženská, která je momentálně sama na tři děti, a je to hodně těžké. Brzy už ale zase budu v práci, a budu mít vyšší příjem. Měla jsem teď jen smůlu. Potřebovala bych pomoc, abych to celé nějak vyřešila, a vyhnula se ještě větším problémům.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou