Konsolidace nevýhodných půjček – dlouhodobý nebankovní úvěr do 200 000 Kč

Hledám rozumnou nebankovní půjčku do 200 tisíc korun na konsolidaci mých současných finančních závazků. Jsem zaměstnaná, mám pravidelný příjem (mohu doložit), nejsem v exekuci nebo insolvenci. Půjčku chci splácet 5 roků formou pravidelných měsíčních splátek (do 5.000 Kč měsíčně).
Zajímám se o možnost získání nějaké dlouhodobé nebankovní půjčky. Měla bych zájem o dlouhodobý úvěr do 200 000 Kč, s pravidelnými měsíčními splátkami.

Finanční prostředky bych potřebovala půjčit na delší časové období – splácet bych chtěla po dobu cca 5 roků.

Finanční půjčku – dlouhodobý úvěr od 200 000 Kč (bez zástavy), bych chtěla přednostně použít na konsolidaci několika nevýhodných půjček, kterými jsem byla nucena řešit finanční situaci v naší rodině.

Postupně se mi takto nahromadilo několik půjček, které mají velmi nevýhodné podmínky (když jsem si je brala, tak jsem řešila akutní problémy a už tolik neřešila podmínky, což byla velká chyba).

Jsem zaměstnaná a mám stabilní a poměrně slušný příjem. Můj měsíční příjem se v průměru pohybuje okolo 58 000 – 60 000 Kč čistého měsíčně.

V zaměstnání pracuji už 6 roků, nejsem ve výpovědní lhůtě. Svůj příjem ze zaměstnání mohu doložit výplatními páskami nebo výpisem z bankovního účtu.

Důvodem, proč si nepůjčím od banky a zkouším hledat nějakou dlouhodobou nebankovní půjčku na internetu je ten, že u banky mám už jeden vyšší úvěr.

Brala jsem si větší půjčku od banky, na rekonstrukci bytu. Byt ale není můj (patří městu), takže se to nedalo řešit zpětnou hypotékou ani ho nemohu dát do zástavy.

Úvěr u banky pravidelně splácím, nejsou tam žádné problémy, ale další peníze mi už banka půjčit nechce.

Pokud by mi někdo mohl poskytnout úvěr do 200 000 Kč, pak bych mohla splácet pravidelnou měsíční splátku ve výši 4.000 – 5.000 Kč měsíčně.

Půjčku bych tedy splácela kolem 5 roků (konkrétní doba asi záleží i na navýšení).

Jsem slušný člověk a nejsem v insolvenci a ani exekuci, a jelikož chci hradit své úvazky, zvolila jsem tuto možnost.

Pracuji jako obchodní ředitel, mohu tedy nabídnout služby tohoto rázu jako proti-nabídku. Nemohu ručit nemovitostí, byt je města.

Budu ráda za rozumné a slušné reakce s možností řešení mé situace a případnou nabídku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou