Překlenovací úvěr pro OSVČ – půjčka 200 000 Kč na 1 rok

Hledám půjčku pro začínajícího OSVČ. Potřebuji překlenovací úvěr do 200 000 Kč na jeden rok. Mám rozpracováno několik zakázek, fakturovat ale budu až za 2 – 3 měsíce. Pak už budu mít z podnikání dostatečně vysoké příjmy. Do té doby bych ale potřeboval krátkodobou půjčku na pokrytí provozních výdajů.

Jsem začínající podnikatel (OSVČ), a potřeboval bych sehnat dočasnou půjčku – překlenovací úvěr. Rád bych našel půjčku do 200 000 Kč na jeden rok, která by byla dostupná i pro začínajícího živnostníka.

Začal jsem s podnikáním jako OSVČ před několika měsíci, a mám už dojednanou práci na několik měsíců dopředu. Většina z toho jsou ale dlouhodobější zakázky, kdy budu fakturovat nejdříve za 2 – 3 měsíce. Do té doby jsou moje příjmy z podnikání jenom minimální.

Když jsem začínal s podnikáním, tak jsem měl dostatečnou rezervu. Nebo jsem si to alespoň myslel. Nakonec ale byly některé výdaje a investice (spojené se zahájením podnikání) vyšší, než jsem si původně spočítal. A tudíž mi začínají docházet peníze na běžné provozní výdaje.

Během několik málo měsíců, se moje finanční situace hodně zlepší. Momentálně mám rozpracovány zakázky asi za 500 000 Kč. První fakturu, ale budu vystavovat až za 2 měsíce (takže peníze na účet dostanu nejdříve až tak za 3 měsíce).

V dalších měsících to pak už bude lepší, skoro každý měsíc, bych pak už měl fakturovat minimálně 80 000 Kč, spíše ale více.

Do doby, než mi naběhnou platby za dokončené zakázky, bych ale potřeboval menší překlenovací úvěr. Stačilo by mi řádově do 200 000 Kč. Peníze potřebuji na základní provozní výdaje + všechny ostatní běžné měsíční platby.

Vyhovovala by mi půjčka na 1 rok. Během 12 měsíců, bych měl být tuto částku schopen bez problémů celou splatit, i s příslušnými úroky.

Určitě ale nechci platit žádné poplatky předem. Nevlastním také žádnou nemovitost, kterou bych mohl dát do zástavy. Nemám zatím ještě ani daňové přiznání. A na výpisu z bankovního účtu, také zatím není vidět moc velký pohyb.

Mohl bych vám ale ukázat smlouvy a objednávky na zakázky, na kterých momentálně pracuji. Z toho by myslím mělo být jasně vidět, že během krátké doby, budu fakturovat docela vysoké částky a moje finanční situace se velmi rychle zlepší.

Nevím, jaké jsou možnosti sehnat nějakou rozumnou půjčku pro začínajícího OSVČ. V bance mi pochopitelně zatím nic nepůjčí. A s nebankovními půjčkami, nemám skoro vůbec žádné zkušenosti.

Nemám žádné dluhy, a ani jsem nikdy nebyl v exekuci nebo v insolvenci. Před zahájením podnikání, jsem několik roků pracoval jako zaměstnanec pro jednu firmu. Jsem svobodný a bezdětný, nemám ani moc velké měsíční výdaje na živobytí.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 200 tisíc korun, pak peníze určitě včas vrátím i s úroky o které si řeknete. Ozvěte se mi, a určitě se nějak domluvíme – jsem ochotný akceptovat vaše podmínky. Pokud je to potřeba, tak za vámi přijedu na osobní jednání, kamkoliv si řeknete.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou