Půjčka 100 tisíc korun od soukromé osoby (půjčka po skončení insolvence)

Mám zájem o půjčku do 100 tisíc korun od soukromé osoby (jen férové a rozumné podmínky). Jsem 3 roky po skončení insolvence a banka mi nepůjčí. Jsem zaměstnaná, mám pravidelný příjem. Potřebuji půjčku bez zástavy, na měsíční splátky (půjčku na směnku nebo placení poplatků předem nechci).

Hledám momentálně soukromou osobu nebo nějakou solidní firmu, která je ochotna půjčit 100 tisíc. Peníze bych chtěla půjčit alespoň na 2 roky (nějaká půjčka na směnku na pár měsíců mi nepomůže, potřebuji dlouhodobější měsíční splátky).

Jsem 3 roky po insolvenci, tudíž mám v bance stále nedostatečnou bonitu. Banka mi prý ještě minimálně dva roky, vůbec nic nepůjčí (musím prý mít alespoň 5 roků po skončení insolvence).

Zkoušela jsem nebankovní půjčky, ale co se týká nebankovek, tak s nimi jsem si užila své. Tváří se jako férové nabídky, půjčí prý každému, ale je to je samý podvod a strašně předražené poplatky.

Ráda bych našla solidního a fér člověka – podvodníků je všude hodně a na to jsem maximálně opatrná (neplatím nic předem).

Samozřejmě vyšší úroky akceptuji a jsem schopna plnit splátku 5 – 7 tisíc měsíčně. Zastávám názor, že čím dříve bude celý dluh umořen tím lépe.

Něco málo informací o mě – naprosto pravdivě. Je mi 38 let, jsem vdaná ale bezdětná (děti ani v nejbližší době neplánujeme)

Pracuji s krátkou přestávkou už 10 roků ve školní jídelně jako kuchařka. Můj plat kolem ‪22 000 – 25 000 Kč měsíčně (záleží na výši osobního ohodnocení každý měsíc a výši mimořádné prémie).

V zaměstnání mám momentálně bezúročnou půjčku ve výši 20 000 Kč, kterou postupně splácím (mám dohodnuté srážky rovnou z výplaty, je to 1000 Kč měsíčně). Jinak ale nikde nic nedlužím a nic jiného nesplácím.

Mám ukončenou insolvenci – oddlužení mi skončilo zhruba před 3 roky. Tím se vyřešily všechny moje dluhy, co jsem si nasekala jako mladá a od té doby se snažím do toho zase nespadnout.

Bohužel je teď ale hodně zlá situace, vysoká inflace a drahý nájem. Musíme zaplatit vysoký nedoplatek za teplo, a já potřebuji nějaké peníze navíc.

Nemáme žádnou nemovitost ani auto. Mohu doložit nájemní smlouvu na byt, výplatní pásky, samozřejmě doklady, pracovní smlouvu nebo výpisy z bankovního účtu. Můj manžel by mohl být u půjčky zapsán jako ručitel (je zaměstnaný, má stálou mzdu okolo cca 30 tisíc korun měsíčně).

Ráda bych našla nějakého ochotného soukromníka, který by byl schopný poskytnout férovou půjčku do 100 000 Kč. Potřebovala bych nějaký rozumný splátkový kalendář. Mohla bych splácet cca 5000 – 7000 Kč měsíčně. Půjčku bych tedy potřebovala alespoň na 2 roky.

Nehledám jen nějakou krátkodobou půjčku na směnku, nebo něco podobného, kde bych musela vracet peníze všechny už za pár měsíců. Potřebuji nějaké zvládnutelné měsíční splátky.

Předem moc děkuji za odpověď a bližší informace (na placení poplatků předem a další podvody ale nebudu reagovat).

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou