Půjčka 120 000 Kč pro invalidní důchodce – bez poplatků předem

Rychlá půjčka do 120 000 Kč pro invalidního důchodce – peníze na vyřešení dluhů. Potřebuji nějaký dlouhodobý úvěr s pravidelnou měsíční splátkou do 3 000 Kč. Bez podvodů a bez placení poplatků předem. Mám pravidelný příjem, a splácela bych pravidelně každý měsíc.

Prosím o pomoc, hledám půjčku ve výši 120 000 Kč, kterou bych mohla delší dobu splácet. Peníze potřebuji na „konsolidaci“ jiných půjček a úvěrů. Nabrala jsem si několik menších půjček a mám i jeden větší úvěr a už to nezvládám splácet.

Chtěla bych splatit všechny svoje dluhy, a pak splácet jen jednu půjčku, s nějakou rozumně vysokou měsíční splátkou.

Potřebovala bych půjčit částku do 120 000 Kč na dobu 4 – 5 roků. Mohla bych bez problémů splácet měsíční splátky ve výši 3 – 4 tisíce Kč. To bych měla se svým příjmem zvládat.

Jsem v invalidním důchodu (dostávám pravidelný invalidní důchod). Kromě toho mám i další příjem z brigády (cca 5 – 7 tisíc korun měsíčně) a dále dostávám i výživné na děti (8 tisíc korun měsíčně). Celkový čistý měsíční příjem mám okolo 25 000 Kč – mohu doložit výpis z bankovního účtu.

Jsem ale bohužel 3 roky po skončení insolvence, a tak mi v bance neschválí žádnou půjčku nebo konsolidaci. Jsem odkázaná jen na nebankovní půjčky (proto jsem si postupně nabrala několik mikropůjček, které mají strašně vysoké poplatky). Momentálně ale nic kromě několika půjček nedlužím. Jsem bez exekuce, zatím nemám žádné dluhy po splatnosti.

Nemám se na koho obrátit, nikdo mi nepomůže. Potřebovala bych sehnat nějakou solidní půjčku, s delší dobou splatnosti. Tak abych mohla vyplatit všechny svoje dosavadní závazky a poté splácet už jen jeden úvěr.

Hledám nějakou slušnou půjčku, nebo nějakou soukromou osobu, která by mi mohla poskytnout peníze bez podvodů.

Nechci platit nic předem – už jsem narazila na několik podvodníků a předem nikomu nic platit nebudu. Podepíši cokoliv (směnku, dlužní úpis, notářské ověření dluhu, apod.).

Pokud by bylo možné celou věc vyřídit jen online nebo po telefonu, tak budu moc ráda. Cestování je pro mě obtížné.

Moc to spěchá, včera bylo pozdě, ocením jakoukoliv slušnou nabídku. Pokud by mi někdo byl schopný půjčit peníze (potřebuji maximálně 120 tisíc korun), nebo alespoň poradit, tak se mi prosím rychle ozvěte!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou