Půjčka 20 000 Kč na splátky – i pro lidi po skončení insolvence

Potřebuju sehnat půjčku do 20 000 Kč, která by byla ke schválení i pro lidi po skončení insolvence. Peníze potřebuju na nájem a další neplánované výdaje. Jsem samoživitelka, mám zaměstnání, a pravidelnou výplatu. Půjčku bych splatila za 6 – 10 měsíců.
Snažím se sehnat nějakou půjčku, která by byla dostupná i pro lidi, co mají po skončení insolvence. Potřebovala bych jen menší půjčku – stačilo by mi 20 000 Kč na splátky (6 – 10 měsíců).

Před třemi roky, jsem dokončila oddlužení (všechny dluhy jsou vyřešeny, já už nic nedlužím, nemám žádné exekuce), ale nikdo mi nechce půjčit peníze.

Ptala jsem se v bance a nic. Zkoušela jsem nebankovky, a také nic. Nikdo mi nechce schválit půjčku, i když jsem zaměstnaná a mám pravidelný příjem.

Jsem matka samoživitelka, mám dvě děti, co chodí do školy. Nikdy jsem neměla problémy s dluhy, nebo abych uživila sebe a své děti. Jsem normální, služný a pracovitý člověk. Mám stálé zaměstnání a dostávám pravidelně výplatu.

Bohužel jsem se dostala do situace, kdy mě bývalý manžel (otec mých dětí) zadlužil. Kvůli němu, jsem musela jít do insolvence. Nabral si velké půjčky, a já mu za ně ručila.

Pak se ale vykašlal na splácení a po rozvodu, to zbylo jen na mě. Byla jsem nucena vyhlásit osobní bankrot. Ten už je ale třetím rokem úspěšně vyřešený – všechno je splacené.

Momentálně bych potřebovala sehnat půjčku 20 tisíc korun. Sešly se mi větší výdaje (placení kolem škol mých dětí, byla jsem také skoro měsíc na neschopence, a ještě mi nepřišla nemocenská, a další neplánované výdaje).

Potřebuji akutně zaplatit nájem a vše ostatní. Mohl by mi prosím někdo půjčit částku do 20 000 Kč?

Jsem už několik let zaměstnaná u stejné firmy. Příjem je stabilní. Momentálně mám výplatu okolo 30 tisíc korun čistého měsíčně. Není to žádný velký zázrak, ale dá se s tím vyjít.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 20 tisíc, tak bych vše co nejdříve splatila. Splátky půjčky by mi stačily na nějakých 6 až 10 měsíců (půjčku potřebuji splácet postupně, tak abych si to mohla dovolit ze svého příjmu).

Vím, že mám po skončení insolvence, a tak asi působím jako nějaký neseriózní neplatič. Do předchozích dluhů, jsem se ale nedostala vlastní vinou. A navíc jsem vše vyřešila. Mohu doložit papíry ze zaměstnání nebo výpisy z banky, abyste viděli, že mohu splácet.

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou nabídku na půjčku do 20 000 Kč. Nezajímají mě půjčky na směnku, se zástavou nebo s placením nějakých poplatků předem.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,