Půjčka 500 000 Kč na 3 až 5 roků – vyrovnání po rozvodu

Hledám půjčku do půl miliónu korun (potřebuju minimálně 300 tisíc, ideálně ale spíše těch 500 tisíc korun). Peníze bych chtěla splácet 3 – 5 roků. Podnikám jako OSVČ, mohu splácet 15 – 20 tisíc korun měsíčně.

Jak asi tušíte, tak potřebuji půjčit peníze. Musím vyplatit manželku po rozvodu. Potřeboval bych si půjčit minimálně 300 000 Kč. I když lepší by pro mě byla částka 500 000 Kč (těch 300 tis. je opravdu minimum, nižší částka mi moc nepomůže).

Dostal jsem se do situace, kdy se s ženou rozcházíme. Probíhá rozvod. Máme už předběžně domluveno rozdělení majetku. Budu ale potřebovat minimálně 300 tisíc korun, na vyrovnání po rozvodu. Musím vyplatit její půlku domu, kde nyní žijeme (dům vlastníme společně).

Se skoro již bývalou ženou, jsme se domluvili, že mě zůstane barák, ona si nechá nějaké naše úspory + já jí budu doplácet ještě těch 300 000 Kč.

Sháním tedy nějakou půjčku, abych měl peníze na vyplacení manželky. Potřeboval bych ale ideálně spíše půl miliónu korun.

Kromě vyrovnání rozvodu, budu potřebovat dokoupit i nějaké věci do domácnosti (část si odveze manželka). A také bych potřeboval investovat nějakou částku do rekonstrukce kanalizace. Celkem to odhaduji na cca 500 000 Kč (300 tisíc je pro manželku).

Úvěr půl miliónu korun, bych si představoval se splatností na 5 roků. Podnikám jako OSVČ v nákladní automobilové dopravě. Mám vlastní soupravu, která je na leasing (už je skoro splacený).

Mám slušné příjmy, takže nemám problém splácet klidně i 15 – 20 tisíc korun měsíčně. Záleží i na tom, kolik bude u půjčky navýšení (úroky, poplatky, atd.).

Rád bych ale splátky rozložil alespoň na několik roků, aby určitě nebyl nějaký problém se splácením. Člověk nikdy neví, co ho může potkat za výdaje, zvlášť v dnešní době.

Zatím jsem ještě pořád ženatý (to by se mělo vyřešit snad během několika týdnů). Nemáme se ženou děti. Máme s manželkou společně barák na vesnici, kousek za Prahou. Po rozvodu a vyrovnání by měl patřit jenom mě. Zatím ho ale nemohu použít jako zástavu za půjčku.

Podnikám jako OSVČ už více než 10 roků. Mohu vám doložit, co si řeknete  – výpisy z bankovního účtu, faktury, nebo i daňové přiznání. Nemám co skrývat.

Pokud by mi někdo byl schopný nabídnout půjčku 500 000 Kč, s nějakými rozumnými podmínkami a s možností splátek alespoň na 3, ideálně spíše na 5 roků, pak se mi určitě ozvěte.

Pokud někdo zareaguje, mohu rozepsat trochu víc detailů. Nebo se případně můžete někde sejít a promluvit si osobně.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou