Půjčka 60.000 Kč na 4 měsíce – bez registrů a bez zástavy

Půjčka 60 000 Kč na splátky – na 4 měsíce. S úrokem 25% (navýšení půjčky o 20 000 Kč). Půjčení peněz bez zástavy, a bez nahlášení do registrů (i pro lidi se záznamem v registrech). Půjčka peněz na vyplacení mikro půjček – vyřešení nevýhodných nebankovních úvěrů.

Potřeboval bych půjčit cca 60.000 Kč na splátky. Pokud by to bylo možné, splácení bych preferoval rozložit do 4 měsíčních splátek po 20 000 Kč. Nebo bych mohl celou půjčku splatit jednorázovou splátkou ve výši 80 000 Kč za 4 měsíce.

Hledám nějakého soukromníka, nebo solidní firmu, která by mi byla schopná půjčit peníze bez podvodů a bez nesmyslných podmínek.

Jsem zaměstnaný ve firmě, ve které pracuji už 15 let. Moje výplata se pohybuje kolem cca 28.000 Kč měsíčně. Kromě příjmu ze zaměstnání, mám ale i vedlejší příjem. Ten je nárazový (podle sezóny) a nemohu jej jednoduše doložit (peníze dostávám většinou na ruku).

Půjčku bych potřeboval z toho důvodu, že jsem se vlastní vinou zamotal do nevýhodných mikro půjček (moje blbost, že jsem si neuvědomil, co to ve výsledku bude znamenat).

Nabral jsem si postupně 5 různých menších úvěrů, které bych potřeboval vyplatit. Chtějí tam po mě nesmyslně vysoké splátky a poplatky. Takto by mi za chvíli sebrali celou výplatu.

Na rovinu také přiznám, že mám z minulosti záznam v registru. Po rozvodu (před 4 roky), jsem měl problém se splácením půjčky, kterou jsme si brali společně s bejvalkou. Ona se na splácení vykašlala, a hodila mi to na krk. Tenhle problém je už vyřešený, ale od té doby mi v bance nepůjčí.

Hledám nějakého soukromého investora, nebo jinou dobrou duši, která by mi půjčila i bez registrů a bez zástavy. Nevlastním žádnou nemovitost.

Mám sice auto, ale to už je dosti „jetý“ vrak, který nemá valnou hodnotu. Jinak nemám nic cenného, čím bych mohl ručit. Mohu doložit jen příjem ze zaměstnání – výplatní pásky a tak.

Za půjčku na 4 měsíce, jsem ochotný zaplatit úrok 25% – navíc bych zaplatil 20 000 Kč, což mi přijde jako slušný zisk, za krátkodobou půjčku peněz.

Pokud by mi někdo mohl nabídnout nějaké rozumné podmínky pro půjčení peněz, tak se mi určitě ozvěte. Určitě se nějak domluvíme. Jsem slušný a přiměřeně pracovitý člověk. Nedělám žádný bordel a nejsem žádný notorický neplatič.

V minulosti jsem sice měl potíže se splácením, ale postavil jsem se k tomu čelem a nakonec to nějak vyřešil. Stejně tak chci teď vyřešit i následky svojí blbosti s braním mikro půjček. Jen potřebuju trochu pomoct, abych se z toho nezbláznil.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou