Konsolidace malých nebankovních půjček „před výplatou“ – sloučení do jedné půjčky

Hledám půjčku do 300 000 Kč, na konsolidaci několika nebankovních půjček. Mám pár malých půjček u společností jako je Zaplo, Kamali nebo ViaSMS, které bych chtěl doplatit = sloučit vše jenom do jedné větší půjčky, kterou bych pak mohl splácet cca 5 – 6 roků.

Zajímala by mě možnost konsolidace několika malých nebankovních půjček jenom do jedné větší půjčky. Jedná se o tzv. „rychlé půjčky před výplatou“ – které bych chtěl jednorázově zaplatit, protože tyto půjčky mají úplně šílené úroky.

Jsem zaměstnaný, mám pravidelný příjem okolo 30 tisíc korun čistého. Již nějakou dobu mám úvěr u banky. Ten byl původně na 400 tisíc korun, ale už nějakou dobu ho splácím a k doplacení mi tam zbývá asi 170 tisíc korun.

Poslední půl rok, jsem se ale nějak zamotal do malých půjček „před výplatou“. Měl jsem nějaké osobní problémy, do toho se přidala dlouhodobější neschopenka, a já si naivně myslel, že to vyřeším s pomocí takovéto půjčky.

Nejdřív jsem si vzal jednu, pak druhou, a nakonec jsem si začal půjčovat jen proto, abych měl na zaplacení některé předchozí půjčky.

Jedná se o menší úvěry společností jako je Zaplo, Kamali nebo ViaSMS. Celkově takto dlužím asi 120 tisíc korun, a fakt už to nezvládám splácet.

Chtěl bych tuto situaci nějak vyřešit. Nechci dělat mrtvého brouka, a čekat až to spadne do exekuce. Také mi přijde trochu neadekvátní, abych takovéto dluhy řešil insolvencí.

S mým příjmem, to jsem schopný zaplatit. Tedy za předpokladu, že by se mi to povedlo sloučit jenom do jedné půjčky, kde bych mohl platit nějakou rozumně vysokou splátku, a kde by byly nějaké alespoň trochu normální úroky.

Hledám tedy nějakou normální půjčku na cca 300 000 Kč. Z nich bych doplatil všechny svoje stávající půjčky (včetně té, co mám u banky), a pak bych měl jenom jeden úvěr, který bych splácel. Potřeboval bych splátky alespoň na nějakých 5 – 6 roků.

Jsem dlouhodobě zaměstnaný a mám +/- stejný příjem. Momentálně se snažím najíti i nějakou brigádu. Vzhledem k tomu, že v hlavním zaměstnání pracuji na směny, to ale není až tak jednoduché.

Mohu vám doložit příjmy, nebo i výpisy z rejstříků. Zatím jsem nikdy nebyl v exekuci, a nemám ani záznam v žádném z registrů dluhů = zatím pořád se mi ještě nějak daří vše splácet. Brzy už to ale nezvládnu, a pak to asi dopadne špatně.

Pokud by mi někdo mohl pomoci najít nějakou rozumnou půjčku, s férovými podmínkami, která by se dala použít na konsolidaci několika nebankovních půjček, tak budu moc vděčný!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou