Okamžitá půjčka i pro nezaměstnané – půjčka na ruku v hotovosti

Tato půjčka je určena i pro nezaměstnané, nebo pro důchodce a maminky na mateřské nebo rodičovské. Do 50 000 Kč se dá úvěr vyřídit i bez potvrzení o příjmu. A někdy může být půjčka schválena i lidem s exekucí. Peníze mohou být vyplaceny ještě dnes, i v hotovosti na ruku.

Máte nějaké finanční trable, a hledáte okamžité řešení? Možná vás trápí nějaké neočekávané výdaje, které potřebujete okamžitě zaplatit. Nebo vám dali v práci padáka, a vy jste teď odkázání jenom na podporu od Úřadu práce. A hodily by se nějaké peníze navíc.

Pro ty, kdo shání rychlou půjčku, je zde okamžité řešení. Do 24 hodin, může dostat peníze v hotovosti na ruku, skoro kdekoliv v ČR. V každém okrese, je alespoň jedno místo, kam si můžete zajít nebo zajet pro peníze.

Tato nabídka okamžité půjčky je určena všem, kdo shání peníze:

  • Pro zaměstnance nebo i pro lidi bez zaměstnání
  • Pro ty kdo pracují jenom na dohodu DPP nebo DPČ
  • Pro podnikatele (i bez daňového přiznání)
  • Půjčka je i pro nezaměstnané na Úřadu práce
  • Půjčka je i pro důchodce (invalidní nebo starobní)
  • Půjčka je i pro studenty (pokud mají minimálně 18 roků)
  • Půjčka je i pro maminky na mateřské nebo rodičovské

Získání půjčky, navíc může být velmi rychlé. Stačí jenom napsat, kolik potřebujete peněz a na jak dlouhou dobu. A poskytnout základní informace o své osobě.

Pokud budete splňovat požadovaná kritéria pro schválení úvěru, pak vás bude obratem kontaktovat úvěrový pracovník, který s vámi dořeší všechny další podrobnosti.

A peníze můžete dostat na účet v bance ještě dnes, nebo případně i v hotovosti do druhého dne.

Půjčku v hotovosti je možné vyzvednout na některém z kontaktních míst, kterých je aktuálně cca 120 po celé ČR.

V nabídce jsou jak krátkodobé půjčky do 50 000 Kč se splatností na 1 až 6 měsíců, tak i dlouhodobější úvěry do 500 000 Kč, se splatností až na 5 roků.

Půjčka do 50 000 Kč se dá vyřídit i bez dokládání příjmu, bez potvrzení ze zaměstnání nebo bez dalších papírů. Stačí vám jen základní osobní doklady, jako je platná občanka.

Pro půjčky do 500 000 Kč platí trochu přísnější podmínky – je vyžadován alespoň nějaký minimální pravidelný příjem (může to být i důchod, mateřská, rodičovská, podpora v nezaměstnanosti nebo i další sociální dávky, a pochopitelně i výplata nebo jiné příjmy ze zaměstnání/z podnikání).

Půjčka může být schválena i lidem s exekucí (je to ale individuální – někdy je možné ještě půjčku poskytnout a někdy to při exekuci už nejde). Půjčka ale určitě není určena pro lidi v insolvenci, nebo pro velmi předlužené klienty.

Výše uvedené informace, jsou čistě informativní a nejedná se o nabídku konkrétního úvěru. Na získání půjčky nevzniká žádný právní nárok, a uvedené informace se mohou v průběhu času změnit.

Pokud chcete dostat aktuální nabídku, na možnost získání půjčky, tak se ozvěte ještě dnes.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka od soukromníka, Půjčky do 50 tisíc korun, Půjčky nabídka
Sekce: ,,,,,,,,,,