Půjčka na směnku do 100 000 Kč na 3 měsíce – úrok 50%

Sháním půjčku na směnku do 100 tisíc korun. Peníze potřebuji jen na 3 měsíce. Vrátil bych vám 150 tisíc korun, což je úrok 50%. Momentálně prodávám dům po rodičích, a za pár týdnů budu mít dost peněz na vyplacení směnky.

Scháním nějakou možnost, jak si od někoho půjčit rychle peníze na směnku. Ideálně asi od nějakého soukromníka, nebo případně i od nějaké solidní firmy, co půjčuje peníze z rozumných podmínek.

Nemám žádné zkušenosti s podobným typem půjček. Zatím jsem si půjčoval jenom v bance, ale tam to momentálně není možné, a tak to nyní zkouším přes internet.

Pokusím se popsat svoji situaci:

Potřeboval bych cca 100 000 Kč na maximálně 3 měsíce. Mám nějaké dluhy, které potřebuji rychle vyřešit, aby mi nehrozila exekuce nebo něco horšího.

Současně nyní momentálně prodávám dům, který jsem zdědil po rodičích (je v menší obci v Jižních Čechách, odhadní cena je několik miliónů korun).

Prodej domu už nějakou dobu probíhá, momentálně je podepsána rezervační smlouva a během pár týdnů by se měla podepsat i kupní smlouva a pak dostanu i peníze.

Bohužel jsem se ale momentálně dostal do situace, kdy potřebuji peníze rychle, a nepočká to ani těch několik týdnů.

Chtěl bych si tedy půjčit částku 100 000 Kč na směnku. Peníze bych potřeboval ideálně v hotovosti, a nejpozději do konce tohoto týdne.

Půjčka mi stačí jen na kratší dobu – jen než se dořeší prodej toho domu. Takže bych peníze vrátil nejpozději za 3 měsíce.

Jsem za tuhle rychlou půjčku ochotný zaplatit i nějaký vyšší úrok – maximálně ale 50%. Takže pokud by my nyní někdo půjčil 100 tisíc korun, tak bych za 3 měsíce vrátil 150 tisíc. To mu přijde jako hodně slušné zhodnocení peněz.

Jsem zaměstnaný, a bydlím v Praze. Ještě nedávno jsem podnikal, ale při tom se mi moc nedařilo, vzniky tam nějaké dluhy. Většinu mám vyřešenou, ale je tam jedna pohledávka, kterou potřebuji akutně vyřešit. Na to je těch 100 tisíc korun.

V bance mi momentálně nepůjčí, protože jsem v zaměstnání jen kratší dobu. Když jsem se tam byl ptát na půjčku, tak to prý mám zkusit až tak za 2 měsíce. A to je pro mě pozdě.

Tlačí mě čas, a tak to zkouším tady na internetu. Pokud někdo nabízí rychlé půjčky na směnku, a pokud by se vše dalo vyřídit během pár dní, tak se mi určitě ozvěte a nějak se domluvíme.

Můžeme se někde potkat, ukázal bych vám podepsanou rezervační smlouvu na prodej toho baráku, nebo třeba výplatní pásku ze zaměstnání, nebo něco jiného, abyste věděli, že budu mít z čeho splácet.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,