Hledám půjčku 250 000 Kč na zaplacení exekuce

Hledám půjčku 250 000 Kč na zaplacení exekuce

Dobrý den,

dostala jsem se vlastní vinou do celkem složité finanční situace. Bývalý přítel byl zadlužený, já to přeúvěrovala, po rozchodu mi ale odmítl cokoli zaplatit. Psychicky jsem se z toho složila, přestala jsem komunikovat s věřiteli a došlo až na exekuci.

Momentálně poptávám částku cca 250 000 Kč, na zaplacení exekuce. Jsem zaměstnaná, smlouvu mám na dobu neurčitou, můj hrubý měsíční příjem je 23 000 Kč – vše mohu doložit. Momentálně mám exekuci na plat a na účet. Exekutor byl i u mě doma, ale po domluvení splátkového kalendáře mi bylo řečeno, že zařízení bytu nezabaví, když budu splátkový kalendář dodržovat.

Na internetu je spousta podvodných nabídek a tak už nedoufám ani ve Vaši pomoc. Proč byste měl půjčovat peníze někomu, kdo se dostal do problémů vlastní vinou a má exekuci? Vždyť tento člověk vypadá na první pohled nespolehlivě. I přesto Vám píšu a tak trochu doufám, že každý má právo dělat chyby a má právo na druhou šanci, pokud se snaží problém nějak řešit. Nejsem nadšená z toho řešit splácení půjčkou, ale je mi jasné, že každý den se dlužná částka zvyšuje a jelikož nemám příjem manažera, exekuci budu mít na platu ještě hodně dlouho. A taky to ani v zaměstnání nepůsobí příliš věrohodně, když mám exekuci. Proto jsem se rozhodla Vám napsat.

Jen bych chtěla upozornit, že nejsem ochotná a vlastně ani nemůžu platit žádné poplatky předem.

Předem děkuji za odpověď.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou