Hledám půjčku 250000 Kč na zahájení podnikání

Hledám půjčku 250000 Kč na zahájení podnikání

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na bližší informace.

Pracuji jako provozní restaurace na Praze západ, již 3 roky. V pracovní smlouvě mám uvedenou minimální mzdu, ale ve skutečnosti pobírám 10% z tržeb, což v reálu znamená, že si místo minimální mzdy, která je něco přes 7000,- vydělám orientačně 14000-20000,- dle ročního období.

Jelikož máme problémy s majitelkou restaurace, která se dostala do nějaké špatné finanční situace (exekuce, apod.) rozhodli jsme se s přítelem, u kterého jsem zaměstnaná, že bychom si vzali do pronájmu jinou restauraci, kde bychom se denně nemuseli bát výhružek majitelky, že restauraci prodá, že je bez peněz, apod. Já docela hodně cestuji a po pravdě řečeno nešetřím a málo kdy si nějaké peníze na bankovní účet ukládám.

Momentálně splácím půjčku od nebankovní společnosti Provident, kde mi chybí doplatit, něco přes 50000,- Kč. Je to již má třetí půjčka a jako předešlé dvě vzorně každý týden splácím. Momentálně tedy zvažuji půjčku 250000,- na vyplacení dluhu u Providentu a počáteční kapitál do změny pracovního místa, jak jsem uváděla na začátku.

Protože tentokrát, bychom do podnikání chtěli jít s přítelem půl na půl, ale já bohužel momentálně k dispozici finanční prostředky této výše nemám. Vím, že půjčky na směnku nejsou výhodné, ale jelikož mi banka nepůjčí, napadlo mě zjistit si nějaké bližší informace o vašem produktu.

Zajímalo by mě tedy, jestli bych na půjčku v této výši měla nárok, jestli je možné splácet po dobu 3 let měsíčně a jak vysoký úrok (kolik bych ve skutečnosti přeplatila) by byl?

Jen v rychlosti žádný movitý majetek nevlastním, je mi 22 let a vždy svým závazkům úspěšně dostojím.

Děkuji za odpověď
S pozdravem a přáním hezkého dne

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou