Nebankovní půjčka na konsolidaci a vyřešení dluhů

Nebankovní půjčka na konsolidaci a vyřešení dluhů

Dobrý den,

přibližně před deseti lety jsem se nechal zaměstnat u svého otce v Autodopravě. Zabývali jsme se přepravou volně ložených materiálů, především cementu. Firmu otec založil v roce 91 a dařilo se jí na úkor veškerého volného času až do roku 2010. V té době jsem slepě uzavřeli velice nevýhodný kontrakt s jednou firmou a v roce 2013 tato smlouva dovedla naši firmu k bankrotu. Přišli jsme v té době o veškerý vybudovaný majetek včetně veškerého bydlení.

Vše co nezabavila leasingová společnost jsme byli nuceni prodat na pokrytí jejich nákladů a na dluhy za provoz firmy.

Poslední léta se vše dotovalo z vlastních kapes, bez možnosti odstoupení od smlouvy.

Soukromé půjčky od bank zůstaly a nedaly se splácet se stejnou razancí, jako s předchozími výdělky. Za dobu cca třech měsíců, než jsem si našel stálé zaměstnání, jsem se dostal do velice nepříjemné situace dluhů na nájemném, sociálním a zdravotním pojištění, banky, nebankovní překlenovací úvěry.

Nebyla i přes snahu možnost dostát všem věřitelům a některé dluhy tím pádem přešly do stádia exekuce. Z této spirály se mi nedaří dostat do dnešní doby a po pár letech jsem se odvážil požádat o pomoc. Insolvencí situaci řešit nechci, tato státní možnost mi přijde, jako osobní slabost. Záleží na každém, jak situaci vidí a řeší.

Chci svůj dluh řádně splatit v plné výši a všem účastněným.

Prosil jsem bankovní i nebankovní instituce o úvěr, který pokryje veškeré dluhy s tím, že budu dlužit pouze a jedině jedné společnosti. Přes zápis v registrech a probíhající exekuci marně.

Veškeré splacení dluhů bych samozřejmě podložil výpisy o bezdlužnosti u všech institucí, abyste měli jistotu, že jediný věřitel jste pouze Vy.

Zkusil jsem už oslovit čtyři soukromé investory a jejich podvodné jednání mě stálo 9600 Kč. Nebudu raději zmiňovat, jak daná částka teď schází.

Zde jsou prosím mé možnosti, jakými mohu půjčku splácet.

1) zaměstnání se smlouvou o spolupráci u společnosti Proficredit

– paradox, že zde působím, jako úvěrový poradce zde není pevný plat a výdělky jsou stanoveny dle uzavřených smluv. Tuto činnost mám jako brigádu a výše platu se průměrně pohybuje cca od 3-10tis Kč.

2) od 1. 3. tohoto roku budu mít stálé zaměstnání u společnosti, kde budu působit, jako optik internetového připojení. Zde bude smlouva na HPP na dobu neurčitou a výdělek cca 25.000 Kč čistého.

Na Vaši žádost můžu samozřejmě vše papírově doložit.

Mým jediným cílem je mít jedno zaměstnání u společnosti Faster a splátku pouze jedné společnost. Tak by mi zůstal dostatek financí na to, abych mohl zpětně pomáhat svým rodičům.

Je určitě velice složité posuzovat jednotlivé žádosti a i v případě negativního výsledku Vám moc děkuji za Váš čas a ochotu pomáhat ostatním.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Peníze bez registrů, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,