Půjčka 40000 Kč bez registru na stěhování

Sháním půjčku 40 000 Kč na stěhování, potřebuji nakoupit nové vybavení do bytu. Chtěla bych půjčku na 12 měsíců. Jsem zaměstnaná a mohu doložit příjem. Před půl rokem jsem ale ukončila insolvenci. Nemám žádné dluhy. Mohu splácet měsíčně až 3500 Kč.

Sháním půjčku ve výši 40 000 Kč, kterou potřebuji na zaplacení výdajů spojených se stěhováním. Potřebuji dovybavit nový byt alespoň základními spotřebiči.

Jsem dlouhodobě zaměstnaná a mám příjem 24 000 Kč měsíčně. Jedná se o čistý a doložitelný příjem (mohu doložit výpis z bankovního účtu nebo výplatní pásky).

Bohužel jsem před několika měsíci dokončila insolvenci a tak mi nechtějí nikde půjčit, protože mám asi záznam v nějakém registru. Insolvenci jsem dokončila úspěšně a tak teď nikde nic nedlužím. Všechny dluhy, které jsem měla v minulosti, jsou vyřešeny.

Bohužel mě ale všude berou jako „nespolehlivého“ člověka a nechtějí mi nikde půjčit. Přitom mám docela rozumný příjem a stabilní zaměstnání.

Potřebovala bych půjčku 40 tisíc korun, klidně i s trochu vyšším úrokem, ideálně na měsíční splátky. Třeba na 12 měsíců. Splácela bych každý měsíc 3000 Kč, nebo i něco více, podle toho, kolik si řeknete.

Pokud je někdo ochotný půjčit i někomu s ukončenou insolvencí, pak se mi prosím ozvěte.

Předem děkuji za odpověď.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou