Půjčka 500 000 Kč na uhrazení dluhů z živnostenského podnikání

Potřebuji půjčku pro živnostníka na uhrazení dluhů z podnikání. Dlužním státu sociální a zdravotní pojištění. Potřebuji to splatit co nejdříve, abych dostal potvrzení o bezdlužnosti. Zajímá mě půjčka do 500 000 Kč na 5 roků – měsíční splátky do 10 000 Kč.

Podnikám jako živnostník už skoro 15 roků. Za tu dobu jsem zažil časy dobré i ty horší. Ale vždy se to nějak dalo zvládnout. Do problémů jsem se dostal až kvůli COVIDu. A od té doby, se z toho nemohu vyhrabat.

Potřeboval bych sehnat půjčku na uhrazení dluhů z podnikání. Vznikl mi dluh za nezaplacené sociální a zdravotní pojištění. Původně to bylo asi 250 000 Kč, ale postupně se to navýšilo o úroky a penále, a nabalilo se komu i několik menších pohledávek. Aktuálně je to necelých 500 000 Kč.

Dostal jsem se do situace, kdy mi hrozí exekuce. Dlužím státu, a ten se s tím moc nemaže. Chtěl bych sehnat nějakou půjčku, ze které bych mohl splatit svoje aktuální dluhy.

Hlavní problém jsem měl před dvěma roky, když byl COVID. Vláda si na živnostníky hodně došlápla. Zakázala mi podnikání. Skoro rok, jsem nemohl vůbec nic dělat. Buď to bylo zakázané úplně, nebo byly problémy u dodavatelů, nebo vůbec nechodili lidi.

Od té doby se situace už dost zlepšila. Byť s tou inflací a válkou na Ukrajině, to tak není žádný zázrak.

Mám už ale stabilní obrat, a dostatečné příjmy na základní výdaje. Bohužel už nemám dost finančních prostředků, abych v nějaké rozumné době vyřešil všechny dluhy. Takže přemýšlím nad půjčkou.

Chtěl bych si půjčit půl miliónu korun, které bych mohl splácet alespoň 5 roků. Mohu platit pravidelnou měsíční splátku do 10 000 Kč.

Peníze bych potřeboval sehnat co nejdříve. Potřebuji vyřešit dluhy na sociální a zdravotním. Jednak mi hrozí exekuce. A za druhé bych potřeboval získat potvrzení o bezdlužnosti.

Mám velkou šanci získat dotaci od státu na podnikání. Mohl bych dostat až 2 milióny, ale bez doložení bezdlužnosti, z toho neuvidím ani 1 Kč.

Ty peníze z dotace, bych pak sice nemohl použít na splacení dluhů, ale určitě by se mi díky tomu zvýšily příjmy, takže bych mohl splatit celou půjčku rychleji.

Pokud by to někoho zajímalo, tak mám už nachystané všechny papíry pro získání té dotace pro živnostníky. Mohu vám také ukázat daňové přiznání, nebo smlouvy a faktury. Nemám co skrývat.

Pokud je někdo schopen nabídnout rozumné podmínky, tak se mi prosím ozvěte. Počítám s tím, že budu asi platit nějaké vyšší úroky, ale to se určitě nějak domluvíme. Jsem přístupný akceptovat rozumné návrhy.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou