Konsolidace dluhů pro problémové klienty bez zástavy

Hledám nebankovní konsolidaci dluhů. Potřebuji zaplatit různé půjčky do výplaty a úvěr do banky. Vím, že asi patřím mezi problémové klienty, ale určitě budu poctivě splácet.
Potřebovala bych půjčit peníze na konsolidaci několika různých dluhů u nebankovních společností. Vzala jsem si několik malých půjček do výplaty, kde teď musím platit strašně vysoké splátky a už to moc nezvládám.

Z minulosti mám také ještě jeden větší úvěr u banky. Ptala jsem se na možnost konsolidace půjček v bance, ale tam mi půjčit nechtějí.

Potřebovala bych půjčit 1 milión korun, abych zaplatila všechny dluhy, které mám, a pak splácela jenom tuhle jednu půjčku. Také bych chtěla použít část z této půjčky na koupení nového auta.

Jsem zaměstnaná u společnosti Albert. Mám tam asi 22 tisíc korun čistého měsíčně. Žiju sama, bez dětí a bez manžela u rodičů, takže máme jen malé měsíční náklady na živobytí.

Chtěla bych nějakou dlouhodobou půjčku, konsolidaci alespoň na 120 měsíců. Splácela bych tolik, kolik si řeknete. Ráda bych to měla nějak vyřešené, protože se bojím exekuce.

Nechci platit žádné poplatky předem. Už jsem takto neletěla a stalo mě moc peněz. Nemám nic, co bych mohla dát do zástavy. Pokud bych si z půjčených peněz koupila to auto, tak ho pak můžu dát do zástavy, ale jinak nic nemám.

Prosím o nějakou férovou nabídku půjčky. Vím, že asi nejsem ideální klient, ale slibuji, že budu poctivě splácet a vše vám zaplatím i s úroky o jaké si řeknete.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou