Nebankovní půjčka pro cizince (pro Slováky)

Potřebovala bych získat půjčku pro cizince (jsme s přítelem ze Slovenska). Jednalo by se mi o nějaký nebankovní nebo soukromý úvěr do částky 350 000 Kč nebo 400 000 Kč.

Potřebovala bych získat půjčku pro cizince (jsme s přítelem ze Slovenska). Jednalo by se mi o nějaký nebankovní nebo soukromý úvěr do částky 350 000 Kč nebo 400 000 Kč.

Jsem momentálně na rodičovské a partner je zaměstnaný na dobu neurčitou. Já bych měla začít chodit do práce asi za půl roku.

Potřebujeme s přítelem půjčit peníze na vyřešení bydlení tady v Česku.

Nemáme žádný velký majetek, který bychom mohli dát do zástavy. Přítel ale pracuje a má docela dobrý a stabilní příjem, který můžeme doložit. Já momentálně mohu doložit pouze rodičovskou, ale za pár měsíců bych už také měla mít nějaký příjem ze zaměstnání.

Potřebovala bych půjčit peníze na delší dobu, tak abychom půjčené peníze (půjčku 400 000 Kč), mohli splácet měsíčními splátkami do maximálně 6000 – 7000 Kč měsíčně. Víc si asi aktuálně dovolit nemůžeme, ale časem by se to mělo zlepšit.

Prosím o nějakou nabídku půjčky, kde je šance dostat peníze i pro Slováky. Ideálně nějakou soukromou nebankovní půjčku s rozumnými podmínkami.

Předem děkuji za vaše nabídky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou