Půjčka 300 000 Kč na směnku bez zástavy a bez poplatků předem

Hledám půjčku do 300 000 Kč, na zaplacení exekuce a dalších pohledávek. Jsem momentálně na mateřské dovolené a mám příjem cca 10 000 Kč měsíčně. Přítel je zaměstnaný, ale má exekuci, které se především potřebujeme zbavit. Můžeme splácet 5000 Kč měsíčně. Prosím o půjčku na směnku bez zástavy.

Měla bych zájem o půjčku do 300 000 Kč na směnku. Peníze potřebuji především na úhradu několika různých pohledávek, a na další akutní výdaje. Hledám jen půjčku bez zástavy a bez placení poplatků předem.

Jsem momentálně na mateřské dovolené a můj pravidelný měsíční příjem je cca 10 000 Kč (rodičovská a přídavky na dítě). Mám ale bohužel záznam v registru, takže mi nikde nepůjčí.

Bydlím ve společné domácnosti se svým přítelem (otcem našeho dítěte). Přítel má pravidelný příjem ze zaměstnání. Bohužel je ale momentálně v exekuci. Peníze z půjčky potřebujeme především na zaplacení přítelovi exekuce.

Pokud by nám byl někdo schopný půjčit těch 300 tisíc korun, tak bychom z toho zaplatili hlavně tu exekuci + další pohledávky. Zbylou část peněz bychom chtěli použít na výdaje spojení s bydlením a s výbavou pro dítě.

Tím, že bychom doplatili všechny exekuce a další finanční závazky, tak už bychom nikde nic nedlužili a mohli tak splácet jenom vám. Mohli bychom pravidelně měsíčně posílat minimálně 5000 Kč.

Nevlastníme ale žádnou nemovitost, kterou bychom vám mohli dát do zástavy. Asi také nejsme schopni najít nikoho, kdo by nám mohl ručit za půjčku. Můžeme vám ale určitě doložit oba svoje příjmy (byť u přítele je tam ta exekuce).

Banky a ani nebankovní společnosti nám nejsou nijak ochotné pomoci. Takže se zkoušíme obrátit na někoho, kdo by nám byl případně schopný poskytnout půjčku na směnku. Půjčka může být napsaná na mě nebo na přítele. Ručili bychom vám za ni klidně oba.

Vím, že asi nepůsobíme jako příliš důvěryhodní zájemci, ale pokud by nám byl někdo schopný půjčit peníze, tak bychom vám je určitě vrátili.

Pokud je někdo schopný pomoci mladé rodině, tak se mi prosím ozvěte. Pouze ale nabídky na půjčení peněz bez placení poplatků předem. Nemám na to, abych předem zaplatila několik tisíc, jen za nějaké prázdné sliby o půjčení peněz.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou