Půjčka 20 000 Kč pro nezaměstnané na směnku

Hledám půjčku pro nezaměstnané bez příjmu, kde opravdu půjčí peníze i na směnku. Potřebuji 20 000 Kč na zaplacení nájmu. Chci půjčku bez poplatků předem a bez ručitele.

Rád bych požádal někoho o poskytnutí krátkodobé půjčky 20 000 Kč na směnku. Potřebuji rychle získat peníze na zaplacení nájmu za tento a příští měsíc.

Kvůli karanténě a epidemii, jsem přišel o práci a jsem teď nezaměstnaný. Mám už domluveno, že od příštího týdne nastoupím do nového zaměstnání. Mohu doložit podepsanou pracovní smlouvu. První výplatu dostanu ale až za měsíc. Takže potřebuji krátkodobou finanční výpomoc na překlenutí tohoto výpadku v příjmech.

Prosím o nějakou solidní, rozumnou nabídku. Může to být půjčka na směnku nebo i jinou formou. Potřebuji 20 000 Kč. Splatit bych mohl celou částku za 3 měsíce. Nebo se můžeme domluvit na rozložení splátky, že bych od příštího měsíce uhradil vždy 1/3 za měsíc i s úroky.

Nechci nic platit předem. Narazil jsem už na nějaké nabídky, kde chtěli zaplatit poplatky předem a to mu přijde hodě podezřelé.

Pokud je tady někdo, kdo opravdu půjčí peníze na směnku (alespoň 20 tisíc korun) i lidem bez práce a bez příjmu, tak se mi prosím ozvěte. Nemám žádné dluhy nebo exekuce. Jsem normální člověk. Jen jsem se bohužel kvůli blbému koronaviru dostal do nepříjemné situace.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez potvrzení o příjmu, Půjčka na směnku, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,