Půjčka 25000 Kč na zaplacení kauce za nový byt

Hledám půjčku 25000 Kč na zaplacení kauce za nový byt. Musíme se s manželem přestěhovat do nového bytu a nemáme dost peněz na zaplacení kauce. Jsme nyní oba nezaměstnaní na Úřadu práce. Chodíme ale na brigády, takže nějaký příjem máme. Splácet bychom mohli 3000 Kč měsíčně.

Dostali jsme se s manželem do velmi složité životné situace. Byt, ve kterém už 5 roků bydlíme, je v domě, který majitel nyní prodal. My, co zde bydlíme, se musíme odstěhovat někam jinam. Vystěhovat se musíme do konce příštího měsíce. A to je problém.

Bohužel, jsme na tom s manželem, nyní po finanční stránce dost špatně. Když zkoušíme hledat nějaké nové bydlení, tak všude narážíme na to, že po nás chtějí zaplatit poměrně vysokou kauci předem. Ze svých úspor jsme nyní schopni dát dohromady jen část požadované částky.

Potřebovali bychom tedy půjčit částku 25 000 Kč, kterou bychom použili právě na zaplacení kauce za nový byt.

Oba jsme s manželem momentálně nezaměstnaní. Manžel ještě od Úřadu práce dostává podporu v nezaměstnanosti, já už jenom sociální dávky hmotné nouze.

Oba ale chodíme na různé brigády, takže máme i nějaký příjem. Jenom to máme kvůli Úřadu práce, všechno jen na černo. Abychom nepřišli o dávky, které dostáváme. Příjem z brigád, vám tedy moc nemohu doložit.

Pokud by nám někdo mohl půjčit 25 000 Kč, tak bychom to během několika měsíců vrátili zpět. Mohli bychom vám zatím posílat cca 3000 Kč měsíčně. Pokud by si někdo z nás dvou našel stabilní práci, tak by to mohlo být i více.

Prosím o pomoc a poskytnutí půjčky na nové bydlení, jinak nevím, co bude s manželem dělat. Nejsme nijak problémoví. Nikde nic nedlužíme, nejsme v exekuci nebo insolvenci nebo něco podobného. Prostě se nám jen nyní sešla „blbá“ situace, kdy se najednou nic nedaří.

Určitě se to časem zase všechno zlepší. Do té doby bych ale moc potřebovala pomoci. Abychom měli alespoň kde bydlet.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez ručení, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,