Půjčka 50 000 Kč v době epidemie koronaviru COVID

Hledám půjčku do 50 000 Kč. Kvůli epidemii koronaviru COVID, jsem se dostal do špatné finanční situace. Přišel jsem o práci, a snížil se mi příjem. Chodím teď na brigádu. Peníze bych splácel pravidelnou měsíční splátkou, ve výši 5000 Kč. Vše bych vrátil do jednoho roku zpět. Mám ale záznam v registru.

Dostal jsem se momentálně do finančních obtíží kvůli situaci způsobené epidemií koronaviru COVID. A potřeboval bych půjčit peníze. Měla by to být půjčka 50 000 Kč, kterou bych splácel pravidelnými měsíčními splátkami.

Půjčené peníze (50 000 Kč), potřebuji na úhradu různých výdajů. Kvůli epidemii jsem dostal dočasně výpověď ze zaměstnání – máme od zaměstnavatele příslib, že pokud se to uklidní, tak nás na začátku příštího roku, zase nabere zpět.

Obratem jsem si našel brigádu přes agenturu, která zprostředkovává práci. Tam mám ale jenom 180 Kč na hodinu hrubého, což není žádný zázrak.

S blížícím se koncem roku mě tlačí různé výdaje, které potřebuji nutně uhradit. A tak by se mi hodila půjčka do 50 000 Kč.

Na rovinu přiznávám, že jsem v minulosti měl problémy se splácením dluhů. Mám kvůli tomu záznamy v registrech. Nyní ale nikde nic nedlužím. Nejsem ani v exekuci, ani v insolvenci.

Peníze bych splácel pravidelnou měsíční splátkou, 5000 Kč měsíčně. Takže bych vám půjčené peníze vrátil zpět, nejpozději do jednoho roku.

Nemám ale žádný majetek, který bych mohl dát do zástavy. Mohu vám určitě doložit aktuální příjem z pracovní agentury, nebo i příjmy z předchozího zaměstnání.

Budu moc rád, pokud se mi ozve někdo s opravdovou, seriózní nabídkou půjčky, do 50 000 Kč bez nějakých poplatků předem.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou