Půjčka 80.000 Kč na 24 měsíců bez ručitele a bez zástavy

Chtěla bych sehnat půjčku 80 000 Kč na 24 měsíců, na zaplacení nevýhodných mikro půjček. Jsem zaměstnaná a mohu doložit svůj příjem. Splácela bych do 5000 Kč měsíčně. Prosím o nabídku půjčky bez zástavy, bez ručitele a bez poplatků předem.

Mám zájem o půjčku 80.000 Kč, s měsíčními splátkami na dobu 24 měsíců. Chtěla bych sehnat peníze, na zaplacení 4 mikro půjček, které jsem si v posledních měsících neuváženě sjednala.

Poplatky u těchto malých půjček jsou neskutečně vysoké a já si je momentálně nemohu dovolit zaplatit naráz. Ráda bych tedy požádala o poskytnutí úvěru do 80 tisíc korun, ze které bych mohla tyto nevýhodné půjčky doplatit. A následně bych splácela jen jednu pravidelnou měsíční splátku.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Moje čistá mzda je cca 25000 Kč měsíčně. Žiji společně s přítelem v pronajatém bytě. Celkové měsíční výdaje na domácnost jsou asi 18 000 Kč. Mohla bych každý měsíc platit splátku 4500 – 5000 Kč. Takže bych navíc mohla zaplatit až 50% (celkem tedy 120 000 Kč). To je myslím slušný úrok.

Nemám ale nic, co bych mohla dát do zástavy. Takže hledám ideálně nějakou půjčku bez zástavy a bez ručitele. Nechci do svých půjček zatahovat ještě někoho jiného.

Pokud někdo nabízí rozumné půjčky, tak prosím o nabídku. Jenom mi neposílejte nějaké návrhy, kde budu muset platit nějaké poplatky předem. To je pro mě neakceptovatelné. Chci normální půjčku s měsíční splátkou a s přijatelným navýšením

Předem děkuji za jakoukoliv reakci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou