Půjčka do 100 000 Kč pro lidi v exekuci, bez doložení příjmu

Potřebovala bych půjčit 100 000 Kč na zaplacení zbytku exekuce. Pracuji na černo a nemohu doložit svůj příjem. Máme ale s partnerem průměrný příjem okolo 60 000 Kč měsíčně. Kromě jedné exekuce nemám jiné dluhy nebo pohledávky. Půjčku bych splatila do 2 roků.

Potřebovala bych získat půjčku do 100 000 Kč, na různé výdaje a zaplacení jednoho dluhu. Peníze bych splácela pravidelnou měsíční splátkou. Mohu splácet částku do 7.000 Kč měsíčně. Půjčku i s navýšením, bych mohla být schopná splatit do cca 2 roků.

Řeknu to na rovinu, jsem určitě rizikový klient. Jsem aktuálně v exekuci. Větší část půjčky chci použít na doplacení zbytku exekuce, abych to měla už vyřešeno a nemusela schovávat své příjmy před exekutorem.

Žiju ve společné domácnosti s partnerem a dcerou. Náš celkový měsíční příjem je kolem 60.000,- Kč.

Příjem ale nemohu doložit, protože oba pracujeme „na černo“. Peníze tedy dostáváme „na ruku“ a nemám tedy nic v ruce, k oficiálnímu doložení výše našeho příjmu. To celé jen kvůli exekuci.

Kromě zmíněné exekuce, kde mi zbývá doplatit asi 80 000 Kč, už nemám žádné jiné dluhy, exekuce ani jiné půjčky.

Po doplacení exekuce bych ráda začala pracovat normálně na smlouvu, takže pak budu schopná doložit svůj příjem.

Mám teď předběžně dojednáno lepší zaměstnání, kde bych mohla mít ve výsledku i více peněz, než tam kde pracuji nyní „na černo“. Potřebuji se ale zbavit té exekuce, abych mohla nastoupit do nového zaměstnání.

Pokud by mi tedy někdo byl schopný poskytnout půjčku do 100 000 Kč, i když jsem rizikový klient v exekuci, budu moc ráda.

Nemám bohužel nic, co bych mohla dát do zástavy. S partnerem bydlíme v podnájmu, a i s ohledem na probíhající exekuci, momentálně asi nevlastníme nic cenného, co by se dalo dát do zástavy za půjčku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou