Půjčka na směnku pro OSVČ na rozjezd podnikání

Hledám soukromého investora, nebo někoho, kdo by mi půjčil peníze na směnku na rozjezd podnikání v novém oboru. Jsem OSVČ a podnikám již několik roků. Potřebuji půjčit 600 000 Kč na dva měsíce. Jsem bez záznamu v registrech, bez exekuce, bez insolvence a mám stabilní příjmy z podnikání.

Hledám půjčku na směnku, kterou bych potřeboval na financování rozjezdu svého nového podnikání. Jedná se mi konkrétně o částku 600 000 Kč, kterou bych potřeboval půjčit pouze na krátkou dobu. Peníze by mi stačilo půjčit na 2 měsíce.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit peníze na směnku na rozjezd nového podnikání, pak nabízím, že bych za dva měsíce vrátil celou částku, navýšenou o jednu třetinu. Tedy celkem 800 000 Kč.

Nemohu aktuálně nabídnout nic do zástavy, protože nevlastním žádnou nemovitost. Podnikám jako OSVČ již nějakou dobu a mohu případně doložit příjmy z podnikání (i když ty jsou v nepravidelné výši – každý měsíc je to jinak, jak už to u podnikatelů bývá).

Nyní se mi naskytla velmi výhodná možnost rozjet podnikání i v jiné oblasti (podobnější informace sdělím při osobní komunikaci, nechci to tady jen tak zveřejňovat na internetu).

Je to nová příležitost, kde je šance na poměrně rychlé zhodnocení vložených finančních prostředků. I proto nabízím, že za půjčku na směnku na 2 měsíce, zaplatím klidně i třetinu navíc (200 000 Kč) – případně se můžeme domluvit i jinak.

Je ale potřeba, aby se mi podařilo získat finanční prostředky poměrně rychle, ideálně během 2 – 3 týdnů, protože jinak hrozí, že mi tato nová podnikatelská příležitost unikne.

Jsem bez dluhů (nemám žádné půjčky nebo úvěry). Nikdy jsem také nebyl v insolvenci nebo v exekuci.

Rád bych se obrátil na banku, ale v současné době, vzhledem k epidemii koronaviru COVID, je pro OSVČ téměř nemožné získat půjčku od banky. Vzhledem k těm všem vládním zákazům, jsou asi všichni OSVČ bankami vnímáni, jako rizikoví klienti, netuším.

Zkoušel jsem se poptávat půjčku u 3 různých bank a všude mi žádost zamítli. A to i přesto, že nemám žádný záznam v registru a doložil jsem jim všechna daňová přiznání a další papíry, tak jak chtěli.

Proto zkouším najít nějakého soukromého investora, který by mi byl ochotný půjčit peníze na směnku. Opravdu se jedná jen o krátkodobou půjčku, kterou vám do 2 měsíců celou vrátím zpět.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou