Půjčka na stěhování do nového bytu

Hledám půjčku 40 000 Kč na stěhování. Potřebuji zaplatit kauci u nového bytu a pokrýt další výdaje spojené se stěhováním. Jsem zaměstnaná na HPP, na dobu neurčitou, ale jsem v exekuci.

Potřebovala bych půjčit 40 000 Kč na stěhování do nového bytu. Byt, kde aktuálně bydlím, bude majitel prodávat a já si potřebuji rychle najít nové bydlení.

Vzhledem k tomu, že všude chtějí zaplatit kauci nebo i další poplatky, a já nemám momentálně žádnou finanční rezervu, tak potřebuji půjčit těch 40 tisíc korun, abych na to měla.

Nový byt mě bude měsíčně stát cca 12 tisíc korun. Jsem zaměstnaná na HPP, na dobu neurčitou. Moje měsíční hrubá mzda je 23 000 Kč.

Žiju s manželem, který je v invalidním důchodu, který je ale jen malý. Dostává 5300 Kč měsíčně.

Bohužel jsme oba s manželem v exekuci. Mně ji strhávají z platu. Po exekuci by mi měl zůstávat čistý příjem cca 18 500 Kč. Manželovi, vzhledem k výši příjmu nestrhávají nic.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 40 000 Kč, pak mohu splácet 4000 Kč měsíčně. Tj. půjčku bych mohla splatit cca za 12 měsíců – počítám s příslušným navýšením.

Určitě si nemohu dovolit platit nějaké poplatky předem a ani nemohu dát nic do zástavy. Nevlastním žádnou nemovitost nebo nějakou jinou cennou věc.

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou nabídku na půjčení peněz.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčky do 50000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,,