Půjčka na zaplacení nevýhodných nebankovních mini půjček

Půjčka na zaplacení nevýhodných nebankovních mini půjček

Dostala jsem se vlastní blbostí do velkého problému. Mám spoustu malých nebankovních půjček, které mi přerostly přes hlavu a nestíhám je splácet, protože součet měsíčních splátek je pro mne velmi nereálný a činí téměř 10.000,- Kč měsíčně.

Potřebovala bych půjčit 70.000 – 100.000 Kč, z nichž bych mohla tyto nevýhodné nebankovní mini půjčky jednorázově zaplatit. A následně bych pak splácela pouze tuto jednu půjčku.

Moje představa je půjčka do 100 tisíc korun na cca 3 roky, u které bych měsíčně platila maximálně 3 – 4 tisíce korun. Záleží samozřejmě na tom, jaké by byly vaše konkrétní požadavky.

Jsem zaměstnána od 12. 2. 2019 do 31. 1. 2023 a můj měsíční výdělek je průměrně 11.000,- Kč čistého. A dále pobírám invalidní důchod ve výši 6.500,- Kč měsíčně.

Žiji ve společné domácnosti se svým přítelem, který do naší domácnosti přináší každý měsíc kolem 20.000,- Kč.

Bohužel nevlastním žádnou nemovitost, ani nic jiného cenného, co bych mohla dát do zástavy nebo poskytnout jako záruku za půjčku.

Všechny půjčky a i jiné složenky se snažím platit poctivě a včas. Nejsem a ani jsem nikdy nebyla v exekuci nebo insolvenci.

Momentálně mi už ale splátky těch půjček, co jsem si nabrala, začínají přerůstat přes hlavu, a tak to chci nějak vyřešit dřív, než z toho bude nějaký větší problém.

Pokud je někdo schopný nabídnout nějakou rozumnou půjčku do 100 tisíc korun na 3 roky, s rozumnými podmínkami, pak budu velmi ráda.

Určitě nehodlám platit nic předem. Respektuji ale všechny vaše rozumné podmínky a i přiměřené navýšení dluhu.

Chápu, že budu muset platit podstatně vyšší úrok, než někde u banky. Jde mi hlavně o možnost rozložení splátek na delší dobu, tak abych to ze svého příjmu zvládala bez problémů zaplatit.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou