Rychlá půjčka 5000 Kč pro důchodce v insolvenci

Jsem už ve starobním důchodu a potřebovala bych krátkodobě půjčit 5000 Kč. Vznikl mi dluh na nájemném, který potřebuji rychle vyrovnat. Jsem sice v insolvenci, ale měla bych dostat peníze od státu (5000 Kč rouškovné pro důchodce). A navíc mám důchod 23 000 Kč měsíčně, takže peníze mohu bez problémů vrátit i přes probíhající insolvenci.

Potřebovala bych si rychle půjčit menší částku. Stačilo by mi 5000 Kč, které potřebuji na doplacení nájmu. Nahromadilo se mi několik nečekaných výdajů a vynechala jsem dvě splátky nájmu. Peníze potřebuji doplatit co nejdříve, jinak by mi mohl majitel bytu vypovědět smlouvu.

Jsem už v důchodu a můj důchod je 23 000 Kč měsíčně. Teď, od ledna 2021, by se to mělo asi o 1400 Kč zvýšit, takže pak to bude cca 24 500 Kč. A navíc čekám, že ještě dostanu slíbených 5000 Kč pro důchodce, kvůli epidemii.

Jsem ale bohužel v insolvenci, takže mi z důchodu část peněz strhávají. Dělá to zhruba 7000 Kč měsíčně. V insolvenci jsem už dva roky, a ještě jeden rok budu.

Žiju sama v bytě, který mám pronajatý od soukromníka. Moje běžné výdaje na domácnost jsou cca 12 000 Kč měsíčně. Takže i přes insolvenci, jakž takž vycházím.

Jak jsem psala, sešlo se mi ale několik nečekaných výdajů, a já nezaplatila 2x nájem. Pokud majiteli bytu vše včas neuhradím, tak mi hrozí ukončením smlouvy. Co jsem mohla, to jsem mu už poslala. Chybí mi ještě 5000 Kč.

Spoléhala jsem na to, že těch slíbených 5000 Kč pro důchodce, dostanu už někdy na začátku prosince, ale asi se to někde zdrželo.

Pokud by nějaký hodný člověk mohl na pár dní půjčit 5000 Kč, tak budu moc ráda. Peníze bych vám vrátila, hned jak mi přijde to rouškovné od státu. Nebo bych to doplatila ve dvou měsíčních splátkách, z běženého důchodu. Peníze na splátky mi zůstanou i při insolvenci.

Moc prosím o půjčku 5000 Kč na doplacení nájmu. Hodně to spěchá, potřebuji to vyřídit opravdu rychle. Peníze bych vrátila během krátké doby.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou