Soukromá půjčka 300 000 Kč na vyplacení (konsolidaci) stávajících půjček

Hledám soukromou půjčku 300 000 Kč, na konsolidaci (sloučení) mých současných půjček do jedné. Novou půjčku bych byla schopná splácet pravidelnou měsíční splátkou ve výši 10 000 Kč měsíčně. Jsem dlouhodobě zaměstnaná, mám poměrně vysoké příjmy, které mohu bez problému doložit. Nejsem v exekuci ani insolvenci.

Potřebovala bych půjčit 300 000 Kč. Mám dvě stabilní zaměstnání a jsem schopna měsíčně bez problémů splácet do 10 000 Kč. Nejsem v exekuci ani insolvenci.

Půjčku potřebuji na vyplacení (konsolidaci) stávajících půjček. Donedávna (do minulého měsíce), jsem vše řádně a bez problémů splácela, ale bohužel jsem přišla o jedno ze svých tří zaměstnání a trochu se mi to vymklo. A některé pohledávky mám po splatnosti.

Už jsem to zkoušela řešit u bank, ale u nich je podmínka nebýt po splatnosti. Pak jsem zkoušela nebankovní řešení, ale tam mě zase naprosto nepochopitelně odmítli proto, že „mám příliš vysoké splátky“ – i když přesně proto jsem o refinancování žádala, abych toto vyřešila.

Vyzkoušela jsem i soukromé investory, ale to byli spíš podvodníci, kteří chtěli mnohatisícové platby předem. A rozhodně nejsem tak „blbá“ abych někomu posílala několik tisíc korun předem, jen s nějakým nejasným příslibem, že mi možní něco půjčí.

Jsem normální člověk, který pracuje a snaží se svoji finanční situaci řešit. Ano mám vysoké závazky, které se postupně nastřádaly. To si uvědomuji, a proto mám více zaměstnání, abych to byla schopná pokrýt.

Nepotřebuji půjčovat další peníze, abych je utratila za nějaké blbosti a zbytečnosti, nebo abych je „jen tak projedla“.

Půjčku 300 000 Kč potřebuji na to, abych stávající závazky sloučila do jedné velké půjčky, kterou bych dále normálně splácela pravidelnými měsíčními splátkami.

Jsem připravená na to, že u soukromé půjčky, v mojí situaci, zaplatím na poplatcích a úrocích podstatně víc než u běžné banky. S tím se nedá nic dělat.

Chtěla bych ale najít nějakou alespoň trochu rozumnou půjčku na konsolidaci. Žádné podvody, žádné vysoké poplatky. Půjčku bez zástavy nemovitosti – jen na základě doložení mého příjmu.

Myslíte, že mi můžete pomoci? Byla bych Vám nesmírně vděčná.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou