Půjčka na směnku 50.000 Kč na stěhování do nového bytu

Potřebuji půjčit peníze na směnku. Jedná se mi o částku 50.000 Kč, které nutně potřebuji na stěhování do nového bytu (na zaplacení kauce za byt). Společně s manželem máme čistý měsíční příjem cca 35 000 Kč. Půjčku bychom splatili do 12 měsíců.
Ráda bych touto cestou našla někoho, kdo by mi byl ochotný půjčit 50.000 Kč na směnku. Peníze potřebuji na zaplacení nákladů spojených se stěhováním do nového bytu.

Potřebujeme se nyní nutně přestěhovat do nového bytu. A u všech nájmů chtějí poměrně vysoké akontace předem. Proto potřebuji získat částku 50.000 Kč, abychom měli peníze na zaplacení kauce.

Jsme 5 členná rodina, a rádi bychom se přestěhovali do většího bytu. Současně nám za dva měsíce bude končit nájemní smlouva v tom bytě, kde bydlíme.

Majitel nám oznámil, že nám nájemní smlouvu už dál neprodlouží, protože bude potřebovat byt pro nějakého svého příbuzného. Takže si potřebujeme rychle najít nějakou náhradu.

Můj manžel pracuje jako zedník. Aktuálně má tu práci jen jako brigádu, protože má nějaké problémy s exekutorem. Takže to má domluvené tak, že oficiálně dostává jen tolik peněz, aby mu exekutor nemohl nic vzít, a zbytek dostává bokem na ruku.

To je jeden z důvodů, proč si nemůžeme požádat o klasickou půjčku. Kvůli té exekuci a také kvůli tomu, že nemůžeme doložit výši všech našich příjmů.

Já jsem nyní na mateřské s posledním dítětem a beru rodičovskou. Kromě toho dostáváme ještě i další sociální dávky – na bydlení, na děti atp.

Naše celkové čisté měsíční příjmy jsou cca 35.000 Kč. Pokud by se našel někdo, kdo mi půjčí 50.000 Kč na směnku, tak bychom mohli splácet 5.000 Kč měsíčně. Na jaře a v létě, by to pak mohlo být i více peněz. To má muž více práce a dostává vyšší výplatu.

Předpokládám, že bychom měli být schopni celou půjčku (i s příslušným navýším) uhradit nejpozději do 12 měsíců.

Prosím jen o nabídky půjček na směnku, kde se neplatí nic předem. Nechci naletět na nějaký podvod.

Rozumím tomu, že za podobnou půjčku na směnku budeme muset zaplatit vysoké úroky. To plně akceptuji.

Ale určitě nebudu platit nic předem, protože prostě nevěřím tomu, že když chce někdo poskytnout půjčku, že potřebuje nějaké peníze předem.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou