Akutní půjčka 20 000 Kč na zaplacení nájmu – záznam v registru

Měl bych zájem o půjčku do 20 tisíc korun. Je to velmi akutní, peníze potřebuji sehnat nejpozději do konce týdne, abych vyrovnal dluh na nájemném. Kvůli COVID jsem přišel o práci. Našel jsem si ale dvě nové práce na dohodu, takže už mám alespoň nějaký pravidelný příjem. Peníze bych vrátil do 4 měsíců.
Potřeboval bych akutně půjčit 20 000 Kč na zaplacení nájmu. Peníze bych potřeboval jen na kratší dobu – vrátil bych je do 4 měsíců. Buď postupně, ve 4 splátkách po 5000 Kč (+ vaše navýšení) nebo jednorázově za 4 měsíce.

Kvůli epidemii COVID, jsem se dostal do složité finanční situace. Už před několika měsíci mě vyhodili z práce. Firma neměla zakázky a tak se nás rychle zbavila. Chvíli mi trvalo, než jsem našel novou práci. Nakonec jsem sice něco našel, ale je to jen na dohodu a s nižší mzdou.

Momentálně mám už dvě práce, obě jen na dohodu – HPP mi nikdo v době koronaviru nedá. Kvůli výpadku příjmu, jsem se ale dostal do prodlení s placením nájmu. A majitel bytu po mě chce ihned vše doplatit, jinak mi dá výpověď z nájmu. Pokud mu do neděle vše nezaplatím, tak mě asi nechá vystěhovat.

Potřeboval bych tedy do konce týdne sehnat cca 20 000 Kč, abych mohl doplatit vše, co dlužím na nájemném. Pokud to nezaplatím, tak mi asi hrozí vystěhování. Nevím, kam bych šel a co bych dělal. Asi pod most nebo někam na ubytovnu.

Moc vás prosím o pomoc. Tento měsíc bych už měl dostat celkem slušnou výplatu, takže na splátky určitě mít budu. Jenom z výplaty, ale celý dluh nezaplatím, a majitel bytu mi už nechce déle počkat.

Nevím kam se obrátit o pomoc. Mám z minulosti záznam v registru. Sice jsem už všechno, co jsem dlužil, zaplatil, ale v bance nebo jinde, mi teď půjčku nedají.

Navíc mám práci jen na dohodu, a všude chtějí vidět pracovní smlouvu, a abych nebyl ve zkušební době. Nebo chtějí vidět výpis z účtu, a já dostávám většinu peněz jen v hotovosti na ruku.

Našel by se prosím nějaký hodný člověk, který by mi mohl pomoci? Zachránili byste mi střechu nad hlavou. Byl bych vám neskonale vděčný!!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou