Půjčka do 50 000 Kč pro nezaměstnané – Ostrava nebo okolí

Hledám půjčku do 50 000 Kč, kterou bych mohl získat i jako nezaměstnaný. Přišel jsem o práci a jsem na Úřadu práce a beru podporu. Mám už dvě brigády (na černo), a hledám si novou práci. Splácet mohu 5000 Kč měsíčně. Preferuji půjčku v Ostravě nebo okolí, v hotovosti na ruku na jeden rok.

Potřeboval bych získat půjčku do 50 000 Kč, i když jsem momentálně nezaměstnaný. Ne vlastní vinou, jsem přišel o práci (epidemie COVID). Jsem vedený na Úřadu práce a beru podporu cca 12 000 Kč. Kromě toho mám dvě brigády (obě kvůli Úřadu práce jen neoficiálně – načerno), kde mám cca 10 000 Kč měsíčně.

Potřeboval bych dočasně půjčit cca 50 tisíc korun, abych měl na všechny běžné výdaje. Hledám si usilovně novou práci, mám už předběžně něco domluveného, kam bych mohl od příštího měsíce nastoupit, zatím jsem ale ještě nic nepodepsal.

Půjčku bych mohl splácet měsíčními splátkami ve výši 5000 Kč měsíčně. Takže bych vám peníze vrátil nejpozději do jednoho roku. Pokud mi to vyjde s novým zaměstnáním, tak bychom se domluvili i na vyšší splátce. Určitě bych se to snažil zaplatit co nejdříve.

Nemám žádné dluhy, nikdy jsem nebyl v exekuci nebo insolvenci. Myslím, že jsem spolehlivý a solidní člověk. Jen jsem měl teď trochu smůlu. Manželka přišla o zaměstnání už loni na podzim. Také kvůli snižování stavů během epidemie. U nás v práci to poměrně dlouho vypadlo dobře, ale teď došlo i na mě.

Jsem vyučený elektromechanik, v tomto oboru to s hledáním práce není až tak složité. Mám už jednu nabídku, kdyby to nevyšlo, tak budu hledat dál. A kdyby bylo nejhůř, tak mohu od léta jít pracovat k švagrovi na stavbu.

Nemusíte se tedy bát, že bych byl nějaký dlouhodobý sociální případ, který bude jen na dávkách a nebude mít na splátky.

Preferoval bych půjčku někde v Ostravě nebo okolí – to mohu přijet skoro kamkoliv. Dávám přednost osobnímu jednání, abychom si mohli vyjasnit všechny podrobnosti.

Předem říkám, že už jsem se trochu informoval a není pro mě akceptovatelné placení nějakých poplatků předem. Dal bych přednost tomu, dostat peníze v hotovosti na ruku při podpisu smlouvy. Splácet mohu také v hotovosti nebo i na účet, jak si řeknete.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou