Konsolidace menších předražených půjček – vyřízení bez poplatků předem

Potřebuji sjednotit několik menších nebankovních i bankovních půjček v hodnotě 170000 Kč. Úroky mi už přerůstají přes hlavu – každý měsíc platit několik tisíc korun jen za prodloužení splatnosti. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Nechci ale určitě nic platit předem – jedině bez poplatků dopředu.
Dostala jsem se vlastní vinou do značně nepříjemné situace. Mám několik menších nebankovních půjček. A k tomu ještě dluh na kreditní kartě a kontokorent k bankovnímu účtu. Dohromady to dělá okolo 170 000 Kč.

Chtěla bych se všech těchto půjček zbavit. U nebankovních půjček platím několik tisíc korun, jen za prodloužení splatnosti. U kreditní karty a kontokorentu je to podobné. Naskakují mi tam vysoké úroky. Musím tam posílat splátku, kterou pak zase vybírám. Je to začarovaný kruh.

Rada bych získala úvěr do 170 000 Kč, ze kterého bych mohla všechny tyto menší půjčky vyplatit. A pak už jen splácet jednu měsíční splátku. Pokud se mi nepodaří získat konsolidaci, tak nevím, co si počnu. Každý měsíc platím víc, než si můžu dovolit, a při tom se moje dluhy vůbec nesnižují.

Mohl by mi prosím někdo nabídnout půjčku na konsolidaci mých závazků? Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Moje čistá mzda je 28 000 Kč. Ve firmě pracuji už přes tři roky. Mohu vám doložit příjem ze zaměstnání.

Nemám ale nic co bych mohla dát za půjčku do zástavy. Nevlastním žádnou nemovitost, auto nebo něco jiného. Ani nevím, koho bych mohla případně požádat o ručení za půjčku. Potřebovala bych tedy půjčit bez ručitele a bez zástavy.

Pokud někdo nabízí půjčku, kde se musí platit poplatky předem, tak se mi vůbec neozývejte. Na to už jsem jednou naletěla. Před dvěma měsíci jsem takhle poslala několik tisíc korun, jako poplatek za pojištění půjčky, kterou pak údajně hned dostanu a dodnes čekám na slíbené peníze. Je mi jasné, že jsem naletěla nějakému podvodníkovi.

Prosím o pomoc, o nabídku nějaké solidní, poctivé půjčky, kterou bych mohla využít na konsolidaci mých finančních závazků.

Nemám žádné dluhy po splatnosti. Celkem moje závazky dělají asi 170 000 Kč, ale zatím jsem vždy vše včas zaplatila. Nikdy jsem nebyla v exekuci. Pokud by mi někdo mohl půjčit peníze, tak vám mohu slíbit, že určitě vše poctivě splatím.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou