Konsolidace nebankovních půjček do 650 000 Kč bez zástavy

Sháním nebankovní úvěr do 650 000 Kč na konsolidaci několika jiných nebankovních půjček. Nezvládám splácet a hrozí mi exekuce. Jsem zaměstnaná a současně podnikám. Nemohu dát momentálně do zástavy nemovitost, protože se rozvádím.

Potřebovala bych získat úvěr 650 000 Kč, na provedení konsolidace několika nebankovních půjček. Postupně jsem si nabrala několik půjček, včetně krátkodobých mikro půjček, a dostala jsem se do dluhové pasti, ze které se nemohu dostat ven.

Nejsem už schopná splácet všechny poplatky, které po mě každý měsíc chtějí. Platím před 20 tisíc korun měsíčně, a většina z toho je jen za prodloužení splatnosti.

Dvě mikropůjčky už převzaly inkasní společnosti a hrozí mi u nich v blízké době exekuce. Dali mi lhůtu 30 dní na zaplacení celé částky + další poplatky za vymáhání. Pokud to neudělám, tak to začnou řešit exekucí.

Jsem momentálně v rozvodovém řízení a za půjčku nemohu poskytnout zástavu nemovitosti. Ani momentálně nemám žádné větší finanční prostředky. Předpokládám, že po vyřešení majetku po rozvodu, bych mohla větší část poskytnutého úvěru doplatit jednorázovou splátkou. Do té dobu ale mohu splácet jen 10 – 15 tisíc korun měsíčně. To je maximum, co si mohu dlouhodoběji dovolit.

Jsem zaměstnaná na HPP, a kromě toho mám i ŽL. Podnikali jsme společně s manželem, teď řešíme, jak se to rozdělí.

Za běžných podmínek bych se do těchto problémů nedostala. Ale manžel mi po podání žádosti o rozvod zablokoval přístup k účtu a já si musela půjčovat za velmi nevýhodných podmínek.

Předpokládám, že celou situaci budu schopná během cca půl roku vyřešit, ale do té doby bych potřebovala podržet. Nechci se dostat do exekuce a riskovat, že přijdu o vše.

Pokud je někdo schopný nabídnout úvěr do 650 000 Kč na konsolidaci půjček, tak se mi prosím ozvěte. Zatím bych vám splácela měsíčními splátkami a v horizontu 6 – 12 měsíců bych vše vyrovnala jednorázovou splátkou. Děkuji za jakoukoli nabídku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou