Krátkodobá půjčka 25 000 Kč na směnku na 4 měsíce

Potřebuji půjčit 25 tisíc korun na zaplacení kauce za pronájem malého bytu. Byt, ve kterém teď bydlím, je strašně drahý a já se potřebuji přestěhovat do levnějšího. Jsem zaměstnaná jako prodavačka, ale mám jen nízkou mzdu. Peníze bych vám vrátila za 4 měsíce.

Chtěla bych poprosit o poskytnutí půjčky 25 000 Kč na směnku, na dobu 4 měsíce. Peníze potřebuji, na zaplacení kauce za nové bydlení. Musíme se s dcerou přestěhovat do menšího bytu, protože ten současný je nad naše finanční možnosti.

Moje momentální situace, je velmi zoufalá. Mého přítele zavřeli do vězení (nebudu tvrdit, že je nevinný, mohl si za to sám). Zůstala jsem teď sama s malou dcerou, a jsme odkázáni jen na můj příjem.

Pracuji v obchodě, jako prodavačka, ale mám jen minimální mzdu. Měsíčně mi zůstává cca 18 tisíc korun čistého. Z toho teď musím sama platit nájem 13 500 Kč a to je neudržitelné.

Hledám si tedy nový byt, který by byl menší, a kde by se platil i nižší nájem. Našla jsem jeden byt, kde by po mě chtěli jen 6 tisíc korun měsíčně. To by bylo naprosto skvělé, to bych bez problému zvládala zaplatit. Majitel bytu po mě ale požaduje 25 tisíc korun předem – kauce a nájem dopředu.

Tolik peněz bohužel nemám a není šance, si od někoho půjčit. Chtěla bych tedy poprosit o poskytnutí půjčky na směnku od někoho, kdo by mi mohl půjčit peníze na 4 měsíce. Můžu vám pak posílat měsíční splátky, nebo vám vše vrátit naráz za 4 měsíce.

V obchodě, kde pracuji, jsem zaměstnaná už asi 2 roky. Mohu vám doložit pracovní smlouvu nebo výplatní pásky. Nemám žádné dluhy, nejsem v exekuci nebo v insolvenci. Mám ale malý příjem a tak mi v bance nechtěli půjčit.

Respektuji úroky, o které si řeknete, pokud budou rozumné. Zaplatit úrok 100%, bych si asi nemohla dovolit. Nemohu také platit nic předem, jako to někde chtějí u krátkodobých půjček na směnku.

Pokud by mi někdo mohl nabídnout pomoc, tak se mi prosím ozvěte. Pokud byste to nechtěli řešit jen po telefonu a přes internet, tak mohu přijet za vámi, kam si řeknete. Moc děkuji všem za ochotu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,,,