Půjčka 100 000 Kč na směnku na jeden rok

Potřeboval bych půjčit 100 000 Kč na směnku na dobu 1 rok. Peníze potřebuji na zaplacení pokuty a další nutné výdaje. Vše bych vám vrátil jednorázově za 12 měsíců. Mám momentálně záznam v registru, tak mi v bance nebo jinde nepůjčí.

Potřeboval bych si půjčit peníze na směnku. Jedná se mi o částku 100 000 Kč, kterou bych vrátil celou naráz, za jeden rok (za 12 měsíců). Akceptuji úroky, o jaké si řeknete, určitě se domluvíme.

Peníze potřebuji na zaplacení pokuty, abych to měl vyřešené a nedostalo se to k exekutorovi. Dále potřebuji část peněz použít na zaplacení různých výdajů a účtů. Zbytek peněz bych pak chtěl použít na rozšíření řidičského průkazu na Profesní řidičský průkaz.

Naskytla se mi možnost pracovat jako řidič kamiónu pro zahraniční firmu, kde bych měl příjem cca 2500 Euro čistého měsíčně. K tomu ale potřebuji právě profesní průkaz. Díky tomu, bych pak mohl mít podstatně větší příjem, než mám nyní, a neměl bych tak žádný problém se splácením.

Je mi momentálně 25 roků, jsem bezdětný a bez vážného vztahu. Bydlím u rodičů, takže mám jen minimální měsíční výdaje.

Můj současný příjem je cca 25 000 Kč čistého. Příjem mohu doložit. Jinak ale nevlastním žádnou nemovitost nebo nic, co bych mohl dávat do zástavy.

Pokud vás napadá otázka, proč si nehledám půjčku u banky nebo nebankovní společnosti, tak na rovinu přiznám, že mám záznam v registrech.

V minulosti jsem měl jednu nebankovní půjčku, kde jsem se opozdil o několik splátek. Také jsem nezaplatil paušál za mobilní telefon. To už jsem doplatil, ale v bance nebo jinde mi teď nepůjčí.

Potřeboval bych tedy půjčit 100 tisíc korun od nějaké soukromé osoby, nebo od někoho, komu nevadí záznam v registrech.

Preferoval bych půjčku na směnku, kde budu moci celou částku doplatit naráz za 1 rok i s příslušným navýšením. Nebo se případně můžeme domluvit i na nějakých splátkách. Počítám ale s tím, že ještě nějakou dobu budu mít jen současný příjem. Vyšší příjem budu mít až tak za 3 – 6 měsíců.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,