Půjčka 100 000 Kč na směnku pro OSVČ

Pracuji jako OSVČ pro zahraniční firmu. Před dvěma měsíci se mi stal vážnější úraz. Tím došlo k výpadku příjmu. Potřebuji půjčit cca 100 tisíc korun na směnku, abych měl na pokrytí běžných výdajů. Jakmile budu zase schopný pracovat, tak vám vše rychle vrátím.
Pracuji jako OSVČ pro zahraniční firmu. Před dvěma měsíci se mi stal vážnější úraz. Musel jsem na operaci a přišel jsem o příjem. Potřeboval bych půjčit cca 70 – 100 tisíc korun, po překlenutí doby léčení.

Již několik roků pracuji pro zahraniční firmu. Pracuji ale vzdáleně, takže práci vykonávám v ČR (mám zde bydliště a vše ostatní).

Můj příjem je cca 3 000 Euro měsíčně – tj. nějakých cca 80 000 Kč. Pro danou firmu pracuji již několik roků, a ve spolupráci budeme dále pokračovat, hned jak toho budu fyzicky schopen.

Před dvěma měsíci se mi stal úraz (noha a ruka) a já musel do nemocnice na operaci. Nyní ještě probíhá rehabilitace. Během 5 – 6 týdnů bych už ale měl být zase schopný pracovat.

I když mám slušný příjem, tak jsem neměl skoro nic našetřeno. Vím, je to moje blbost. Nedávno jsem ale kupoval nové auto, a tak mi skoro nic nezbylo.

Abych pokryl dobu léčení, tak jsem si musel vypůjčit peníze od známých. Chtěl bych jim peníze vrátit + potřebuji pokrýt ještě cca 2 měsíce běžných výdajů (nájem, jídlo, běžné poplatky a platby).

Rád bych si tedy dočasně půjčil částku do 100 tisíc korun na směnku. Peníze bych vám začal splácet za dva měsíce. Posílal bych vám pak nějakou větší splátku – například 20 – 30 tisíc korun měsíčně, tak abych celou půjčku zaplatil co nejrychleji.

Je mi 41 roků, jsem svobodný, bez dětí a bez závazků. Nemám žádné dluhy a ani nejsem nespolehlivý. Pokud by mi někdo mohl krátkodobě půjčit peníze, tak vše do půl roku bez problémů vrátím.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou