Půjčka pro začínající OSVČ – leasing na auto bez registrů

Hledám půjčku na auto nebo leasing se záznamem v registru. Chtěl bych začít podnikat jako OSVČ a k tomu potřebuji nové auto nebo alespoň nějakou solidní ojetinu. Jsem zaměstnaný s platem 35 – 40 tisíc korun měsíčně. Z podnikání bych měl mít dalších 30 – 40 tisíc korun.

Rád bych zahájil podnikání jako OSVČ. K tomu ale potřebuji získat půjčku nebo leasing na auto, které by bylo hlavním „výrobním“ prostředkem mého podnikání. Mám ale problém s tím, že mám zřejmě záznam v registru (vysvětlím dále) a tak mi banka jen tak nepůjčí.

Je mi 34 roků a již několik roků pracuji pro jednu výrobní firmu. Mám smlouvu na dobu neurčitou a moje hrubá mzda je cca 35 – 40 tisíc korun měsíčně (podle toho, jak nám ten který měsíc vycházejí bonusy a prémie).

Nyní se mi naskytla možnost poměrně výhodného přivýdělku. Jeden můj známý, má firmu zaměřenou na přepravu osob. Nejedná se o klasickou taxi službu. Jedná se o smluvní přepravu a výdělky jsou zde podstatně lepší.

Abych s tím ale mohl začít, tak potřebuji sehnat nějaké nové nebo alespoň slušnější auto. Potřeboval bych tedy sehnat možnost koupit auto na leasing nebo na klasickou půjčku. Mám ale zřejmě záznam v registru a tak nevím, jaké jsou možnosti.

Když jsem byl „mladý a blbý“, tak jsem si nabral nějaké půjčky. Pak jsem měl potíže se splácením a u jedné půjčky se to dostalo i do exekuce. Exekuci jsem už více než před rokem a půl doplatil. Nikomu už nic nedlužím, všechny pohledávky jsem dávno vyrovnal.

Když jsem se ale byl ptát v bance na možnost půjčky, abych měl na auto, pro zahájení podnikání, tak mi tam půjčku zamítli.

Potřeboval bych tedy najít nějakou možnost, jak sehnat leasing i se záznamem v registru, nebo nějakou možnost půjčky pro začínajícího podnikatele.

Za půjčku bych klidně ručil tím autem, co si chci koupit. Mohu také doložit výplatní pásky ze zaměstnání, apod. Mám slušný příjem, nikomu už nic nedlužím a moje měsíční výdaje nejsou moc velké.

Podle toho, jak mi to spočítal můj kamarád, pro kterého bych jezdil, bych se mohl dostat na 30 – 40 tisíc korun měsíčně. Ty bych měl navíc k tomu, co mám v zaměstnání. Jezdil bych hlavně odpoledne nebo o víkendech. Takže by se můj příjem vlastně zdvojnásobil. Se splácením půjčky bych tak neměl mít žádný problém.

Mám i něco našetřeno, ale potřebuji nějaké slušnější auto. Buď nové, nebo alespoň nějakou zánovní ojetinu. Potřeboval bych tedy minimálně 300 – 500 tisíc korun. Záleželo by na konkrétních podmínkách úvěru, nebo jestli by to byl případně leasing.

Peníze bych splácel měsíčně – určitě budu schopný platit i nějakou vyšší měsíční splátku.

Pokud někdo nabízí možnost půjčky nebo leasing i lidem se záznamem v registru, nebo alespoň ví o něčem podobném, tak se mi určitě ozvěte!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčka 500 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,