Půjčka 15 000 Kč na školní pomůcky a nový počítač pro samoživitelku

Potřebuji malou půjčku na pár měsíců. Jedná se o částku 15 000 Kč, kterou potřebuji na školní pomůcky a nákup počítače pro dceru do školy. Jsem nyní v exekuci, ale ta je již zaplacená, čeká se na její ukončení. Jsem samoživitelka s měsíčním příjmem cca 30 000 Kč čistého.

Potřebovala bych půjčit cca 15 000 Kč, abych mohla na začátku nového školního roku, nakoupit vše potřebné pro dceru do školy. Také jí potřebuji pořídit nějaký levnější počítač, protože ten pro školu už také potřebuje.

Jsem samoživitelka, a žiju od výplaty k výplatě. Nemám žádné finanční rezervy, protože jsem na vše sama. Otec dcery mi nijak nepřispívá. Dluží mi už x desítek tisíc korun na alimentech, ale protože je nezaměstnaný a nemajetný, tak z něj nikdo nic nedostane.

Já sama jsem zaměstnaná ve státní správě, na dobu neurčitou, s průměrnou čistou mzdou cca 30 000 Kč. Mohu vám to doložit.

Bohužel jsem se ale nedávno dostala do exekuce. Ta je už sice plně zaplacená, ale ještě nebyla pravomocně ukončena, takže jsem stále vedena v Centrální evidenci exekucí. Takže mi nikde půjčit nechtějí.

Mohu vám ale doložit, že vše, co jsem měla exekutorovi zaplatit, jsem už uhradila. Ukončení exekuce a výmaz z registru exekucí, je jen otázka několika týdnů.

Žádné jiné dluhy nemám. Nemám ani žádnou půjčku od banky, hypotéku nebo kreditní kartu. Pokud vím, tak nikomu nic nedlužím.

Nyní ale potřebuji půjčit peníze, a to ihned, protože se začátkem školního roku, jsou spojené nemalé výdaje.

Nepotřebuji mnoho peněz. Stačilo by mi řádově 15 tisíc korun. Za cca 10 tisíc bych chtěla koupit nějaký levnější počítač pro dceru. A zbytek na školní pomůcky a oblečení, také pro dceru.

Peníze bych vám mohla splatit během cca půl roku. Mohla bych posílat měsíční splátku 3000 Kč měsíčně.

Nevím, jaké požadujete úroky nebo záruky, ale určitě jsem ochotná se domluvit, téměř na čemkoliv, pokud to bude alespoň trochu rozumné.

Určitě ale nechci platit nic předem. O takových podvodech jsem toho už hodně slyšela, a na to rozhodně neskočím.

Pokud by mi byl někdo schopný poskytnout menší půjčku, na pár měsíců, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Je to poměrně akutní, peníze bych potřebovala nejpozději tak do 14 dnů, o moc déle čekat nemohu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Peníze na směnku, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,