Půjčka 20 000 Kč bez poplatků předem a bez zástavy v Brně a okolí

Hledám půjčku do 20 000 Kč bez poplatků předem a bez zástavy. Peníze nutně potřebuji na zaplacení dluhu na nájemném, jinak mě majitel bytu nechá vystěhovat. Jsem zaměstnaná, ale mám exekuce. Mohla bych vám splácet cca 2000 Kč měsíčně. Nemohu ale dát nic do zástavy.

Měla bych opravdu velký zájem, o získání nějaké půjčky do 20 000 Kč. Peníze potřebuji sehnat velmi nutně, na zaplacení nájmu. Dostali jsme se do prodlení s placením nájmu, a majitel bytu nám teď vyhrožuje, že nás nechá vystěhovat.

Jsem zaměstnaná, ale bohužel mám exekuce a jsem vedená v registrech. Takže mi asi nikdo jen tak nepůjčí. Zkoušela jsem už reagovat na mnoho různých půjček. Už 2x mi tvrdili, že mám před-schválenou půjčku, ale musím prý zaplatit vysoký poplatek okolo 7000 Kč, abych ji dostala. Já ale hledám půjčku, a žádnou vysokou platbu předem, si nemohu dovolit.

V zaměstnání mám čistou mzdu kolem 18000 Kč. Kromě toho beru i příspěvek na péči na dítě, které má zdravotní postižení.

Tím, že jsem v exekuci, tak bych vám mohla splácet maximálně 2000 Kč měsíčně. Peníze bych vám ale určitě všechny v pořádku vrátila. Jen by to trvalo cca 1 rok, než bych vám to postupně splatila.

Prosím o pomoc nějakého hodného a solidního člověka, který by byl ochotný poskytnout půjčku 20 000 Kč, i bez poplatků předem a bez dalších podmínek.

Nevlastním žádný majetek, který bych mohla dávat do zástavy, ani nic podobného. Mohu vám doložit svoje zaměstnání a výplatu. Tam mám ale exekuce, takže to asi nevypadá moc dobře.

Hledám si teď i nějakou brigádu, abych měla více peněz. Ale teď v době koronaviru, je to hodně složité. Jsem ráda, že mi zůstala alespoň ta moje práce. Zatím to moc nevypadá, že by se mi podařilo najít ještě něco dalšího, k tomu. Ale snažím se.

Moc vám děkuji za jakoukoliv nabídku, na pomoc s vyřešením dluhu na nájemném. Je to pro mě opravdu hodně tíživá situace. Nevím, kam bychom šli, kdyby nás majitel bytu vyhodil. Jsem zoufalá a už nevím, kam jinam se obrátit o pomoc.

Bydlíme kousek od Brna, takže pokud by někdo nabízel půjčky v Brně nebo v okolí, tak mohu kamkoliv přijet a řešit to i osobně.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou