Půjčka 20 000 Kč na směnku pro lidi s exekucí

Hledám půjčku na směnku do 20 000 Kč na měsíční splátky. Jsem momentálně v exekuci a exekutor mi strhává peníze ze mzdy. Za měsíc se mi má narodit dítě a já potřebuji půjčit peníze na kočárek a další výdaje spojené s dítětem. Moc prosím po nějakou solidní půjčku.

Hledám půjčku na směnku do 20 000 Kč, kterou bych mohl dostat, i když jsem momentálně v exekuci. Potřebuji půjčit cca 20 tisíc korun na několik měsíců. Peníze bych vám splácel pravidelně každý měsíc.

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou, ale jsem momentálně v exekuci. Splácím jeden starý dluh, a bude to ještě nějakou dobu trvat. Peníze mi exekutor strhává rovnou z platu, takže mi toho moc nezbývá. Stačí to jen na pokrytí základních výdajů za nájem, jídlo a tak. Nic z toho neušetřím.

Příští měsíc by se nám mělo narodit dítě, a já bych potřeboval nějaké peníze navíc, abych mohl koupit kočárek a tak podobně. Nemám žádné úspory, protože z platu toho moc nenašetřím. A tak bych potřeboval půjčit cca 20 tisíc korun.

Mohl bych vám splácet pravidelně každý měsíc 2000 Kč. Takže bych celou půjčenou částku zaplatil do jednoho roku (záleží teda i na tom, kolik si řeknete na úrocích).

Jsem zaměstnaný už pět roků, u stejné firmy. Smlouvu mám na dobu neurčitou, a moje čistá mzda by měla být 24 tisíc korun čistého. Po exekuci mi ale zůstává jen necelých 15 tisíc čistého.

Našel jsem si teď brigádu, abych měl více peněz, ale nevím kolik přesně mi z toho zůstane. Každopádně ty dva tisíce korun, bych určitě mohl platit každý měsíc.

Exekuci splácím už asi rok, a ještě minimálně půl roku budu. Pokud mi pak exekuce skončí, tak bych vám pak mohl posílat i více peněz.

Hledám půjčku do 20 000 Kč i pro lidi v exekuci. Podepíšu klidně směnku, nebo cokoliv jiného. Jen nechci platit žádné poplatky předem. Na to už jsem narazil, nehodlám vyhazovat peníze jen tak z okna, za nějaké plané sliby.

Pokud mi je někdo schopný půjčit peníze, tak se mi určitě ozvěte. Kromě té exekuci nikde nic nedlužím a peníze bych vám určitě vrátil!!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky do 20000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,,