Půjčka 250 000 Kč od soukromníka bez zástavy a bez ručení nemovitostí

Potřeboval bych půjčit 250 000 Kč na zaplacení několik půjček, protože už je nezvládám splácet. Potřeboval bych jednu větší půjčku, abych vše splatil a pak splácel jen jednu měsíční splátku. Chci jen půjčku bez zástavy a bez ručení nemovitostí. Ideálně od nějakého soukromníka.

Potřeboval bych získat půjčku asi 250 000 Kč, kterou bych mohl splácet měsíčními splátkami. Peníze potřebuji především na zaplacení několika nevýhodných nebankovních půjček. A část půjčených peněz bych chtěl využít na nákup ojetého auta.

Během posledních několika měsíců jsem si vzal několik nevýhodných půjček. Na první pohled to nevypadalo tak špatně. Až v průběhu splácení jsem začal zjišťovat, že sice platím každý měsíc skoro 20 000 Kč, ale přitom dlužím pořád stejně. Jsou to vyloženě lichvářské půjčky. Dluhová past, ze které se nedá jednoduše dostat.

Chtěl bych proto získat nějakou půjčku do 250 000 Kč, která by měla alespoň trochu rozumné podmínky. Moje představa je taková, že bych platil do 10 000 Kč měsíčně, a peníze bych postupně do 2 – 3 roků splatil.

Rád bych našel nějakého soukromníka, pro kterého není problém poskytnout i vyšší částku (potřebuji čtvrt miliónu korun), a který je schopný nabídnout nějaké férovější podmínky, než ty lichvářské půjčky co mám teď.

Půjčené peníze bych z větší části použil na doplacení těch současných nevýhodných nebankovních půjček. Jen menší část (řádově cca 50 000 Kč), bych chtěl použít na koupi nějakého ojetého auta. To moje současné, mi začalo vypovídat službu. A já potřebuji něco na dojíždění do práce.

Jsem zaměstnaný u soukromníka. Příjem vám mohu doložit, ale šéf nám oficiálně napsal jen minimální mzdu a zbytek dostávám v hotovosti na ruku. Každý měsíc mám čistou mzdu okolo 35 000 Kč, ale papíry mám jen na necelých 15 000 Kč. Nevím, zda to nebude problém.

Chtěl bych sehnat půjčku bez zástavy – jsem sice vlastníkem nemovitosti, ale tou rozhodně ručit nechci. To by se o tom dozvěděla manželka a měl bych doma peklo. Takže prosím jedině o nabídky půjčky bez zástavy a bez ručení nemovitostí.

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou a férovou nabídku. Jsem poctivý člověk. Kromě těch půjček nemám žádné jiné dluhy. Nikdy jsem nebyl v exekuci nebo insolvenci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou