Půjčka 350 000 Kč na splátky bez zástavy nemovitosti

Potřebuji půjčit 350 000 Kč bez zástavy nemovitosti, protože žádnou nevlastním. Peníze bych chtěla splácet měsíčními splátkami. Jsem zaměstnaná na HPP na dobu neurčitou. Příjem – výplatu ze zaměstnání mohu doložit. Kromě toho, mám příjem i z brigády na DPP.

Potřebovala bych půjčit 350 000 Kč, ale jedině bez zástavy nemovitosti. Nevím ale, jak vysokou částku, je případně možné získat bez ručitele a bez zástavy. Pokud by bylo 350 tisíc korun příliš hodně, tak případně ocením i menší půjčku.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, už několik roků. Můj příjem z hlavního pracovního poměru, je 28 000 Kč čistého měsíčně. Příjem mohu doložit výplatní páskou.

Kromě práce na HPP, mám i příjmy z brigády na DPP. Tam jsou ale příjmy nepravidelné. Záleží na ročním období. Pokud bych to měla nějak zprůměrovat, tak to může být tak 2 až 5 tisíc korun měsíčně. Hodně se to ale liší. Příjem ale opět mohu doložit.

Pokud by mi někdo mohl půjčit – 350 000 Kč, nebo popřípadě i méně – tak bych peníze mohla splácet pravidelnými měsíčními splátkami. Mohla bych vám posílat 5000 – 6000 Kč každý měsíc.

Peníze ale potřebuji půjčit jedině bez zástavy nemovitosti. Žádnou totiž nevlastním. Bydlím v podnájmu a nemám vlastní byt/dům nebo třeba auto, které bych mohla dát do zástavy jako ručení.

Peníze, které potřebuji půjčit (ideálně by to měla být částka 350 tisíc korun), bych potřebovala především na doplacení několika jiných půjček. Ráda bych konsolidovala všechny své finanční závazky do jedné velké půjčky, tak abych mohla platit jen jednu měsíční splátku.

Mám půjčku od banky, a také několik menší nebankovních půjček, které se mi postupně nahromadily. Musím teď platit docela dost vysoké měsíční splátky. U nebankovních půjček, navíc platím každý měsíc jen za to, že se půjčka prodlouží o dalších 30 dní. A dluh se mi vůbec nesnižuje.

Ráda bych s tím něco udělala, dřív než mi to přeroste přes hlavu. Zatím vše platím, tak jak mám, a nikde nejsem po splatnosti. Nemám žádnou exekuci (měla jsem kdysi dávno jednu malou, kvůli pokutě z MHD, ale ta už je tak 10 roků zaplacená).

Pokud by bylo 350 000 Kč bez zástavy nemovitosti, příliš vysoká částka, tak ocením i menší půjčku. Určitě bych ale potřebovala půjčit minimálně 150 – 200 tisíc korun, abych z toho zaplatila všechny nebankovní půjčky. Ty mě totiž trápí nejvíce.

Jestli je to možné, tak dávám přednost emailové komunikaci, protože jsem od rána do večera v práci, a kolem sebe mám kolegyně. A nerada bych to řešila před nimi, po telefonu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou