Půjčka do 150 000 Kč na splátky – bez registru a bez zástavy

Hledám půjčku do 150 000 Kč na zaplacení dluhů. Potřebuji peníze půjčit bez zástavy a bez registrů. Mám několik malých půjček a už je nezvládám splácet. Jsem zaměstnaná a mohu doložit příjem. Splácela bych 8000 Kč měsíčně.

Potřebovala bych půjčit 150 000 Kč, na zaplaceních mých současných finančních závazků. Mám několik menších půjček, které už pomalu nezvládám splácet, a potřebovala bych to nějak vyřešit. Chtěla bych si půjčit peníze, abych vše naráz doplatila, a pak už jen platila jednu měsíční splátku.

Nebudu vám lhát. Moje situace je dosti vážná. Dostala jsem se vlastní blbostí a naivitou do problémů, které bych opravdu nikomu nepřála. Mám více malých půjček, u různých nebankovních úvěrových společností. Všude po mě chtějí velmi vysoké měsíční poplatky, a já už to nezvládám splácet.

Dostala jsem se do situace, kdy mi už žádná banka nepůjčí, protože mám asi záznam v registru. Chodí mi spousta upomínek, a musím platit vysoké úroky. Snažím se platit vše, co po mě chtějí, a hodně se bojím exekuce. Je to ale jen dočasné. Tohle se nedá dlouho vydržet. Potřebovala bych najít nějaké definitivnější řešení, abych měla zase trochu klid.

Jsem zaměstnaná, a mám celkem slušný příjem. Momentálně, ale skoro celá moje výplata, padne jen na splátky, nebo na placení poplatků, za prodloužení splatnosti půjčky.

Hledám někoho, kdo mi mohl pomoci nebo alespoň poradit. Potřebovala bych půjčit částku 150 000 Kč. Mám ale asi záznam v registru a nemám nic, co bych mohla dát do zástavy. Bydlím u rodičů a nevlastním žádnou nemovitost.

Pokud by mi někdo mohl půjčit peníze, nebo pomoci sehnat nějakou slušnou půjčku, tak mohu každý měsíc splácet cca 8 000 Kč. Vím, že za půjčku bez registrů a bez zástavy, asi zaplatím také vysoké úroky.

Počítám s tím, že budu muset vracet podstatně vyšší částku, než těch 150 tisíc, které potřebuji půjčit. Pokud ale budu moci vše postupně splácet měsíčními splátkami, tak bych to měla bez problémů zvládnout. I kdyby to mělo trvat třeba 3 roky.

Vím, že jsem hloupá a že je to jen moje chyba, že jsem se dostala do situace, kdy už sama nevím, jak z toho ven. Potřebuji pomoc, protože jsem z toho už zoufalá.

Jsem zaměstnaná už 7 roků u jedné firmy. Výplatu mám pravidelnou a ztráta zaměstnání/příjmu, mi určitě nehrozí. Mohu vám doložit svoje příjmy – výplatní pásky, výpisy z bankovního účtu, cokoliv, co si řeknete.

Půjčka peněz, ze které bych mohla splatit všechny své dluhy, by mi hodně pomohla. Osvobodilo by mě to od nekonečného placení poplatků a úroků. Hodně by se mi tím zjednodušil život.

Pokud je mi někdo schopný půjčit peníze, nebo alespoň poradit, kde najít půjčku bez registrů a bez zástavy, která by nebyla jen nějaký podvod, tak se mi prosím ozvěte.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,