Půjčka do 250 000 Kč, i pro lidi po skončení insolvence

Hledám půjčku do 250 tisíc korun, která je dostupná i pro lidi, po skončení insolvence. Potřebuji zaplatit pokutu a škodu, způsobenou při automobilové nehodě. Jsem 3 roky po skončení insolvence. Nikomu nic nedlužím. Mám příjem ze zaměstnání (HPP) a podnikání jako OSVČ.
Potřebovala bych půjčit 200 – 250 tisíc korun. Peníze potřebuji na zaplacení pokuty a škody, která se mi stala během auto nehody v loňském roce. Žádala jsem o splátkový kalendář, ale ten mi zamítli, a já musím vše zaplatit naráz. Moje žádost o půjčku, je tedy poměrně hodně akutní.

Jsem zaměstnaná na HPP, pracovní smlouvu mám na dobu neurčitou, a můj měsíční příjem je cca 25 000 Kč. Ten vám mohu doložit. Pracuji zde už několik roků, a myslím, že tuto práci budu mít i nadále.

Kromě toho, podnikám jako OSVČ (vedlejší činnost). Mám živnost na rozvoz jídel pro restaurace, a můj vedlejší příjem z této činnosti, je cca 15 000 Kč měsíčně.

Loni se mi bohužel stala nehoda s autem. Byla to moje chyba, blbě jsem se podívala a už to bylo.

Dostala jsem vysokou pokutu a musím uhradit i škodu. Žádala jsem o možnost postupného splácení, splátkovým kalendářem, ale to nebylo povoleno. Musím uhradit vše naráz.

Malou část jsem už zaplatila ze svých úspor, ale na zbytek už nemám peníze. Potřebovala bych tedy půjčit cca 200 000 až 250 000 Kč.

Peníze bych vám pak mohla splácet postupnými splátkami. Mohla bych posílat cca 5 – 6 tisíc měsíčně. Základní půjčku bych tedy mohla splatit za cca 4 roky + k tomu vaše úroky.

Před 3 roky jsem dokončila insolvenci. Během ní jsem postupně splatila 85% svých dluhů. Od skončení insolvence, už nemám žádné dluhy. Půjčky jsem si nebrala, nikomu nic nedlužím.

Tím, že od skončení insolvence, zatím uběhly jen 3 roky, tak mi žádná banka nepůjčí.

Je mi 40 roků, jsem bezdětná (nemám žádné vyživovací povinnosti). Žiji v bytě s přítelem a jeho dcerou.

Nemám bohužel nic, co bych mohla dát do zástavy. Nevlastním žádnou nemovitost, ani žádný cennější majetek.

Mohu vám ale doložit příjem ze zaměstnání (výpisy z bankovního účtu, výplatní pásky nebo třeba i potvrzení od zaměstnavatele).

Mohu doložit i své příjmy z podnikání (výpis z bankovního účtu, faktury, daňové přiznání), abyste viděli, že si nevymýšlím, a že mám opravdu měsíční příjem okolo 40 000 Kč. Půjčku tedy určitě budu schopná bez problémů splácet.

Tlačí mě čas, a půjčku bych potřebovala sehnat do několika týdnů.

Předem děkuji za jakoukoliv férovou nabídku.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčka bez zástavy, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,