Půjčka do 50 000 Kč bez ručení a bez zástavy

Hledám půjčku do 50 000 Kč na doplacení několika jiných nebankovních půjček. Mohl bych měsíčně splácet 5 – 7 tisíc korun. Potřebuji půjčku bez zástavy a bez ručení – mohu doložit jen pravidelný příjem. Jsem momentálně bez exekuce a bez insolvence (insolvence mi skončila před 3 roky).

Potřeboval bych půjčit částku do 50 000 Kč, kterou bych chtěl použít na doplacení několika jiných půjček, od nebankovních společností. Jedná se o krátkodobé půjčky, u kterých platím jenom poplatky za prodlužování, a původní dluh se tím vůbec nesnižuje.

Rád bych je doplatil, a pak splácel nějakou normální půjčku. U které budu mít šanci, že ji postupně, časem splatím. Ty půjčky, co nyní mám, jsou nastavené tak, abych pořád jen platil, a nic z toho. Těch se nemám šanci nikdy zbavit.

Musel jsem si v předchozích měsících vzít několik půjček, z určitých důvodů, které případně vysvětlím osobně/po telefonu. Bylo to akutní a tak jsem moc neřešil, kolik to stojí, Až teď mi dochází, jaká to byla hloupost.

Jsem starobní důchodce. Můj důchod je 16 740 Kč a navíc si přivydělávám u bezpečnostní agentury. Jedná se o práci na DPP, měsíčně u nich mám 10 – 11 tisíc korun čistého.

Momentálně nejsem ani v exekuci ani v insolvenci. V insolvenci jsem ale byl v minulosti. Je to už 3 roky, co insolvence skončila, ale stále mám záznam v insolvenčním rejstříku. Insolvence už ale skončila, a já nikomu nic nedlužím. Tedy kromě těch několika půjček, které ale zatím řádně platím, takže u nich nejsem v prodlení.

Potřeboval bych si půjčit částku do 50 000 Kč. Z toho bych mohl okamžitě doplatit, a pak už bych mohl splácet jen vám. Mohl bych posílat 5 – 7 tisíc korun měsíčně, takže bych půjčku během jednoho roku doplatil celou.

Nemám ale nic, co bych vám mohl dát do zástavy. Nevlastním žádnou nemovitost, ani jiný cenný majetek. Hledám tedy půjčku jen bez zástavy a bez ručení/bez ručitele.

Mám ale pravidelný příjem z důchodu a ze zaměstnání, který mohu doložit – výplatní pásky, výpis z účtu, co budete chtít.

Jsem z Ostravy, takže v Ostravě a v okolí mohu kamkoliv přijít nebo přijet. Pokud by to mělo být někde dál, tak preferuji řešení po telefonu nebo přes internet. Všechny doklady mohu naskenovat a poslat emailem nebo poštou.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou